Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy férjezett nő...

Normális, ha egy férjezett nő és a legjobb fiúbarátja mindig összejárnak és ilyen viszonyban vannak? És mit tehet a férj?

Figyelt kérdés

Üdv,

Az a problémám, hogy a feleségemnek van egy legjobb barátja, akivel kb. középiskola óta barátok. A hapsi olyan, mint a tesója, de olyan dolgokat megenged magának, ami már nálam kiveri a biztosítékot. 1,5 éve vagyunk házasok, 4 éve vagyunk együtt. A pasi külföldön járt egyetemre, hazajött, én csak 3 éve ismerem, egészen addig a feleségem csak mesélt róla, meg képen mutatta. Elég művészlélek a srác, 27 évesen még mindig nagy írói karrierről álmodozik, nem hogy végre kezdene magával valamit. Mindegy, ez nem is az én dolgom, hanem az, ahogy már kezdetektől viselkedik. Már tényleg olyan, mintha a gyerekünk lenne vagy én nem tudom. Kedveltem, vagyis hát muszáj volt, különben a feleségem meg is ölt volna, az esküvői tanúja is ő lett, segítettem a srácnak az álláskeresésben, vett egy házat, azt is segítettem neki felújítani. De már eljutott egy olyan szintre a kapcsolatunk, hogy én úgy érzem, mögötte állok a feleségem rangsorában. Akármi baja van, a feleségemet ugrasztja, hogy menjen át, segítsen neki faliképet csinálni, meg virágot ültetni, meg mittudomén, kísérje el állásinterjúra, már kb a randikra is vele megy. Volt egy barátnője a srácnak, fél évig jártak, szakítottak, aztán kb éjjel fél 1-kor csörög a telefon, hogy most mit tegyen, és a feleségem képes volt áthívni (ez márciusban volt). Folyton itt van, már minden második nap, eszik, iszik, a feleségem meg pátyolgatja. Már én nem hiszem el komolyan, hogy valakiben ennyire nincs önkritika, hogy nem veszi észre, ha zavar. Átfogja a feleségem derekát, puszilgatja, a feleségem simán hozzábújik..kérdezem én, ez normális? Nekem is vannak barátaim, köztük nők is, de ilyet azért nem csinálnék. Ezt az egészet elmeséltem az öcsémnek, akivel fél évente párszor találkozom és kb kiröhögött, hogy ilyen van. Már említettem ezt a feleségemnek, aki nagy szemekkel nézett rám, hogy nem érti, mi a bajom.

De most komolyan, normális az, hogy folyton átjár, a feleségem még bevásárolni is őt viszi el és ahogy viselkednek egymással, olyan mintha ő lenne a férje és nem én? Vagy csak tényleg túlreagálom a dolgokat? Már azon sem lepődnék meg, ha a hálószobánkban feküdne az ágyban, a feleségem meg esti mesét olvasna neki.


2011. ápr. 25. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a normális...

De, szerintem sem normális ez.

2011. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Lassan ideje, hogy legyen saját gyereketek.

Az átölelés és puszi,szerintem nem gond,ez neveléstől társaságtól függ,és is átölelem, megpuszilgatom a barátaim és a férjem is a barátnőit, ennek semmi köze a nemekhez, vagy szexhez.

De azt hiszem a srác jól ráül a feleséget anyáskodó természetére.

2011. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem normalis. Szerintem ez a ferfi a feleseged volt palija. Ne hibazz, ne fogd rajuk, hogy most van valami koztuk, csak akkor ha be tudod bizonyitani, 100%-osan. Nem lett volna szabad elvenned feleseged, hisz 3 eve koztetek van a pali.
2011. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem hibáztál amikor feleségül vetted a nőt, a gyerekkori baráthoz kellett volna hozzámennie.


Ha nincs gyerek akkor meg kár is volt összeházasodni.


Vagy megkockáztatsz egy gyereket, vagy nyitott kapcsolat, és keresed az igazit..

2011. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem normális. Igazad van, nem reagálod túl. Talán nem a legjobb megoldás, de ha továbbra is a nyakatokon fog lógni a hapsi, akkor mondd meg a feleségednek, hogy elhagyod... Talán rájön, hogy te fontosabb vagy, mint az a majom.
2011. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 JulesM111 ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Ne haradgudj, de nevettem egy kellemeset a történeten.

Próbálok azért valami értelmeset is kinyögni. Próbáltam beleélni magam a helyzetedbe, mit is mondjak kellemetlen, és nehéz a jó megoldás, hogy ne sérüljön senki.


Szóval, milyen a kapcsolatod a feleségeddel? Felfogta más, hogy veled él, és a gimis korszaknak vége? A srác művészlélek, fogalma nincs a dolgokról, őbenne ne msok reményem van. Tény, hogy ez amit a feleséged csinál nem normális dolog, sokáig úgysem fogod tűrni, szerintem minél előbb vess véget ennek. Ott van nálatok a srác, akkor a feleséged is legyen ott, mikor elmondod nekik, hogy téged ez zavar, kérnéd a látogatások és az együtt töltött időket szűkíteni.

Írásodból értelmes ember vagy, ne veszítsd el a türelmed, egyszerűen legyél határozott, és rövid, hogy értsék mit mondasz.

Persze benne van a pakliban, hogy berágnak rád, meg duzzognak, akármi. Helyedben én nem tudnék egy ilyen nő mellett élni hosszú ideig, inkább veszítsd el mind a kettőt, de ez nem normális dolog így.

2011. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Öööö hát ez jó! :D Szerintem légy férfi, és kicsit állj a sarkadra. Asszonykát leültetni, és elmondani, hogy téged mi zavar és mi nem.

Őszintén szólva lesz@rnám, hogy a feleségem mennyire döbben meg, vagy mennyire nem. Nem vagyunk egyformák, téged ez iszonyatosan zavar, neki meg alkalmazkodnia kéne, és kompromisszumokat kötni. Ez így megy. Te már szerintem kötöttél eleget, nem féltékenykedsz, hagyod, hogy ölelgesse, áthívja, eteted, mittudomén. A feleségednek is kicsit engedni kéne.

Hozzátenném, én kerítenék egy régi osztálytársat (nem kell annak lennie, elég egy ismerős jó csaj!) és én is hazavinném, ölelgetném, mondanám, hogy hívjon éjjel, és mennék "segíteni".

Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de az emberek sokszor csak akkor érzik át a dolgokat, ha velük történik.

2011. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, hasonló gondom van, csak fordított nemi felállással. Ahogy leírtad, szinte szó szerint ugyanígy viselkedik a barátommal az exnője. Kihasználja a barátom segítőkész,jó természetét és ő is echte ez, hogy nem veszi észre magát (egyszer pl. 2 héten keresztül minden nap átment, és foglalta a gépet, amikor mehetett volna pl. könyvtárba is) - undorítóak az ilyen emberek. Ha kritikus megjegyzést teszek, a barátom melléáll, és ez a kapcsolatra nincs jó hatással,mert felhúzom magam, hogy lehet ilyen naiv, málészáj. 100 %, hogy nincs köztük szex, de ez akkor is, hogy néz már ki rám nézve?!


Megoldás? Hát biztos nem az, hogy bambán állsz és nézed... Párszor jól kivertem a cirkuszt, azóta kevesebbet, illetve kevésbé látványosan találkoznak. Legalább nem égetnek. De a nő ki akar menni külföldre, én már azt várom.

2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

HA szerzel a fickónak egy nőt, az se biztos,hogy megoldja a dolgot - ennek a csajnak is van barátja. Elképzelni nem tudom, mit művelne, ha még az se lenne neki.

15.02

2011. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

A férfi-nő barátságot amúgy elfogadom, nőként nekem is vannak férfi barátaim, de a barátság intenzitása nem mindegy,és feleségként se mondanék le róluk -

15.02

2011. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!