Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szex miatt...

Mit csináljak? A szex miatt menjen tönkre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ide írok, nem a szex témakörbe, de itt talán nem 15évesek válaszolnak.

Elég stresszes vagyok az utóbbi hónapokban (pénz, suli stb.)ami szerintem lehet a probléma oka. Együtt élek a párommal már évek óta, imádjuk egymást, minden ok volt az ágyban is. Vele most is minden rendben, figyelmes, önzetlen, viszont én alapból nem kívánom a szexet. Nem őt nem, alapból nem, és erre kezd rámenni a kapcsolatunk, mert ő önmagát hibáztatja. Hogy hangolódjak rá megint?

22/L


2011. ápr. 25. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23:26 nem a férjjel van a gond,hanem a feleséggel,ő nem kívánja a szexet.
2011. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna, ugyanez a helyzet, csak mi idősebbek vagyunk, mégsem hiszem hogy ez lenne az oka. Az egy dolog lenne, hogy a párommal nem megy, mert 10 éve vagyunk együtt, de én nem őt nem kívánom már, hanem a szexet alapból. Pedig évekig meg volt köztünk a szenvedély. Sajnos nem tudom, mi az oka a mostani helyzetnek.
2011. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor én is jelentkezem. Fogalmam sincs mi okozza. Férjemmel beszélgettem már erről, ő azt mondta, hogy talán kicsit "ráuntam" meg nincs újdonság. Még igaz is lehetne, de másra se tartanék igényt, így én is tanácstalanul állok a dolog előtt.
2011. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez komoly gond. Mi 40 felett is naponta akarjuk. Nem azt mondom, hogy mindig össze is jön, de csináljuk. Egyikünk sem tudná elképzelni, hogy ne legyen szex. Ez nagyon fontos része a kapcsolatnak.
2011. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos, eddig nekem is az volt, pár nap után meg voltam hülyülve, de most ha rajtam múlna, hetekig nem lenne semmi.
2011. ápr. 27. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!