Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen jó kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen jó kapcsolatunk szex nélkül?

Figyelt kérdés
azért nem akar velem járni a fiu mert hogy nem vagyok még abban a korban hogy letudjunk feküdni... viszont én nagyon szeretem és mindent megtennék hogy az enyém legyen de nem szeretném még elveszíteni a szüzességem.:/ KÉRLEK TITEKET segitsen valakii!!
2011. szept. 3. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő nem szeret :)
2011. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond ezt:Figyelj{a fiú neve} vagy leszel a pasim vagy fejenb@szlak 1 baltával
2011. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de volt már köztünk valami.. és azt láttam a szemében hogy szeret, azt éreztem a tapintásán hogy szeret...:/
2011. szept. 3. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
íhjj...akkor bőrrákod van
2011. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem babázz, ne szexről álmodozz, ha nem vagy még abban a korban.

Minek akarsz "kapcsolatot" könyörgöm? Ahhoz fel kell nőni.

2011. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy nem akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni úgy, hogy még nem vagy kész rá. Ne akarj olyan lenni, mint a sok kis tizenéves ribanc, akik azon versenyeznek, hogy ki fogott már több f.szt és erre még büszkék is. Azonban! Egy kapcsolatban igen is fontos része a szex és egy egészséges ember nem fog hónapokig egy szex mentes kapcsolatban élni, mert az lényegében nem is kapcsolat. Ha te még nem érzed magad elég érettnek ehhez, akkor arra sem vagy elég érett, hogy kapcsolatban élj. Ne akarj hamar felnőni, majd eljön annak is az ideje.
2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiu nem érdemel meg téged..csk dugásra kellenél neki..gondolkozz már tudom hogy nehezedre esik,de próbálkozz!
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom arról van szó, hogy a pasi idősebb. Szerintem akkor hagyjátok a dolgot, mert egy bizonyos kor után egy férfinak mindenképp elvárás a szex egy kapcsolatban. Ez persze természetes dolog lesz neked is, ha majd idősebb leszel. És sajnos gondolom nincs annyira beléd esve, hogy várjon rád akár évekig, amíg készen állsz rá.
2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!