Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó a kapcsolatunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó a kapcsolatunk a párommal. De nincs szex. Ez lehet válóok?

Figyelt kérdés

Élettársak vagyunk, az esküvőt is tervezzük, de nem állunk úgy anyagilag, hogy akár csak 10 embert is megvendégeljünk. Jó a kapcsolatunk, kivéve a szexualitás terén. Nem szeretkezünk, szinte soha, havonta kb 2 alkalommal, maximum. Többször beszéltem vele erről, de csak mosolyog, rá vágja, hogy "Majd holnap, kérlek". Persze az a bizonyos holnap soha nem jön el. Mondtam neki, hogy ez nekem így nem jó, én többet akarok, de mintha el sem jutna az agyáig. Már belefáradtam. De ami legjobban bánt, hogy ha ez nem változik ebből nem lesz gyerek. Nem most akarok gyereket, majd 2-3 éven belül, de ha ez nem változik... 25 éves vagyok, ő 30 valamit már csak kezdeni kellene az élettel.

Nem csal meg ez tuti, egyszerűen vagy engem nem kíván már és nem meri megmondani, vagy úgy a szexet. Nem tudom mit tegyek.


2010. szept. 28. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyen esetben én mit tennék, és nem értem a párodat sem, hogy miért nem akar sexelni. Annyit mondhatok hogy nekem a 6 éves kapcsolatomban is nagyon ritkán volt sex, azért mert az akkori párom állandóan fáradt volt és nem volt kedve hozzá. Az utolsó fél évben egyáltalán nem sexeltünk, majd szakítottam vele, de nem ezért, mert ő igazából nem mutatta meg nekem azt, amiért a sex hiányzott volna, más oka volt. Ha nem tudod vele megbeszélni, mondd el neki, hogy ez így neked nem jó, és ha nem változtat akkor nem maradsz mellette, mert ez tényleg kevés.
2010. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rozika10 ***** válasza:

szerintem lehet válóok mivel nem mondhatja minden nap azt hogy fáradt

basszus és sokkal kevesebbet is alig birok ki nem 2 honapot!!!az nagyon sok! Szerintem beszélj vele és ha nem megy akkor menjetek el egy sexuál terapeutához vagy szakits vele igy nem lehet élni!

2010. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mintha a falnak beszélnék. Csak mosolyog, úgy tesz mintha megértette volna, de nem tesz semmit, hogy másképp legyen. Én nem egyszer kezdeményeztem, elutasít kedvesen, többször volt már, hogy azt hittem, hogy csak kéreti magát, de sajnos nem. Ha dolgozik a fáradtságra hivatkozik. Ha nem dolgozik, akkor mindig kitalál valamit. Nekem az is elég lenne, ha megmondaná mi az igazi oka, hátha tudnék rajta változtatni, de még erre sem hajlandó. Nekem pedig nagyon rosszul esik az állandó elutasítás. Nemkívánatosnak érzem magam.
2010. szept. 28. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A rossz, hiányos, szexuális élet egy párkapcsolatban előbb vagy utóbb de vitákat szül, és ha ez nem oldódik meg huzamosabb időn belül akkor ez bizony nagyon sok kapcsolatnak a végét jelenti.


Persze mindjárt jönnek a dumák, hogy nem a szex az első, igen lehet h nem de nagyon nagy mértékben befolyásolja a kapcsolatot, azaz váláshoz is vezethet, és meg is lehet érteni. Kihűlt a kapcsolat kezd zátonyra futni. Ha nem lesz pár hónapon belül változás kezdj el más pasi után nézni azt javaslom, vagy soxor búslakodni fogsz, de ilyenkor szokott bejönni a kapcsolatba egy "szerető"....

2010. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

a többi elöttem szólóval is egyet értek.

de tegéyl egy próbát. egyik este váratlanul otthon lepd meg valami nem szokásos szexi ruciban és vedd rá hoyg támadjon el téged, vagy vesd rá magadat TE!

A lényeg hogy meglepő legyen neki, szóval ne a szokásos dolgokat idézze fel benne. pl: harisnyatartó, csipkés cuccok stb.. vag ycsak simán pucran? vag ynem tom hoyg szoktátok,de ne úgy mint eddig. ha ezekre sem ugrik és nem izgatja fel őt és nem indul be a fantáziája, akkor -ki tudja - még az is lehet hogy pl: meleg...

2010. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet válóok, mert zavar Téged a dolog. Ettől lehetsz boldogtalan, ráadásul megbeszélni sem tudjátok, mert ő nem akarja. Nem jó ez így. Ha Téged sem zavarna, akkor nyilván nem kérdeznél itt, de a kommentedből már egyértelműen az derül ki, hogy Te ennél többet szeretnél (érthető módon), de ő még kompromisszumra sem hajlandó. Azt gondolom, hogy így ennek a kapcsolatnak előbb-utóbb vége lesz. Lehet, hogy nem is a szexre(szextelenségre) fogjátok majd, de ludas lesz az is.
2010. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem két lehetőség van. Vagy keresel egy szeretőt aki kielégíti a szexuális igényeidet és ő marad melletted, vagy elválsz. Havi két alkalom? Az egészen nem normális!
2010. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, azt még nem tudjuk, fiú vagy lány vagy!

Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos, nem tudom mit csináljak!

:(

28F

2010. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!