Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ellaposodott...

Mit tennétek egy ellaposodott kapcsolatban? Kilépnétek?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi és én a nő. Szerelmes voltam a férfibe, született egy gyermekünk is, de azóta minden átfordult. Ő szorgalmazta, hogy legyen baba. Sokat dolgozik, többet mint szokott mert a gyed nagy visszaesést jelentett. Hajnalban jár haza a munkahelyről így délig-kettőig aludni szokott. Mi a babával 5-től vagy 6-tól vagyunk ébren. Sokat vagyok csak kettesben vele. Magányosnak érzem magam, de ezen az időszakon túl kell lenni és később jobb lesz gondoltam. De a helyzet tovább romlott, mikor szabadnapos is éjjel van ébren, még ha csak 3 órát is aludt előtte és nappal alszik. Már egyértelművé vált, hogy minket kerül. Ezt ő is mondta. Én elhiszem, hogy fáradt és pihenésre van szüksége, de a szabadnapján szeretném ha lenne közös program. Már megölelni sem szokott, a szexben is csak magára figyel így nekem már ahhoz sincs kedvem. Én tudom, hogy rossz neki, de nem ez a megoldás. Próbáltam jobbá tenni a dolgokat, de úgy látszik kiszeretett belőlem és a gyerek is csak púp a hátán. Aztán már én sem foglalkoztam vele. Most észbe kapott, érzi, hogy már csak egy hajszál tart itt minket és elkezdett "pedálozni". Nagyon szégyellem magam, mert engem már nem érdekel ez az egész. 1 évig mindent megtettem neki, hogy jó legyen újra és nem lett. Most úgy érzem, hogy ez már késő. A kislány idegenként kezeli az apukáját, mert nem foglalkozott vele, most meg eljátssza, hogy ő a legjobb apa és férj! Nem tudom mit kéne tennem úgy érzem nincs energiám újraépíteni mindent. És még mielőtt bárki meggyanúsítana nincs és nem is volt senkim.
2011. ápr. 26. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Passzoljátok el a gyereket egy hétvégére, és menjetek el valahová, pl. egy Welness szállodába, vagy ha erre nincs pénzetek, olyan helyre, ahol jól éreztétek magatokat, mint szerelmesek. Idézzétek fel azokat az emlékeket, csináljatok olyan dolgokat, amiket akkor csináltatok, amikor halálosan szerelmesek voltatok.Vagy: Készíts egy jó vacsorát, gyertyafénnyel, egy kellemes fürdőt, illóolajjal, és ott is gyertyafény legyen. Utána masszírozzátok meg egymást illóolajjal.
2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
adj a párodnak időt.csúnyán elbaltázta a dolgokat, de ha most rendbe akarja tenni, hát tegye. mindenkinek jár egy esély. üljetek le, és mond meg neki, hogy miket vársz tőle a szexel, gyerekkel, stb kapcsolatban.lehet, hogy hónapok múlva magától (?) helyre jön minden...DE EHHEZ KÉT EMBERRE VAN SZÜKSÉG!
2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Szemetek a pasik. És úgy, hogy ő akarta a gyereket úgy különösen azzá vált a szememben.

Én biztos kilépnék ebből a kapcsolatból. Most már van gyereked (méghozzá kislány) ezért egyedül nem maradsz.

Ha mégis akarsz később párkapcsolatot, senki kedvéért ne szülj. Nagyon sok pasi eljátssza ezt.

2011. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az a nagy helyzet, hogy mind a ketten baromira gyávák vagytok. Érzitek, hogy csak kapálóztok egymás mellett, ennek ellenére ültök a nagy semmiben...A "párod" elkezdte érezni, hogy elhagyhatod erre életbe lépett az "én szegény, jajj szegény" mechanizmus. Elkezdett teperni, nehogy a végén NEKI egy kicsit erőlködnie kelljen az életben. (itt nem a munkára gondolok) Te meg évekig -már bocsánat- törted a saját gerinced, mert ugye "hátha megváltozik", elkezdted gyártani a felesleges kifogásokat a kapcsolatotok számára. Miután ezt elolvasod, képzeld el, hogy 70-80 évesen ott ülsz nénikeként az ágyadban, és egy ilyen 0 értékű együtt élésre vesztegetted el a saját életedet. A kislányod szerinted milyen apa- ill. házasságmintát kap/kapott??? Ideje lenne felnőnötök!
2011. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyit hozzáfűznék, hogy a babát én is akartam csak később.


Utolsó,neked külön köszönöm.

2011. ápr. 26. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
mond el neki kerek perec hogy mit vársz el, aztán hagyd h próbálja meg helyrehozni, ha nem megy akkor dobni kell
2011. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.:) Ne feledd: Csak te tudsz változtatni az életeden, senki más. Kívánom, hogy sikerüljön.
2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!