Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a szilikonos...

Mi a véleménytek a szilikonos ciciröl férjek? Esetleg van aki a megbánta? A családban mit szoltak hozza? Megvaltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg jól néz ki a szilikon mell.

Nem kell 600-as implantátumokat csináltatni, lehet egy szilikon mell is kisebb és ízléses.


Én pár éven belül meg fogom csináltatni.

2011. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Barátnőm csináltatta meg fél éve (3 éve vagyunk együtt). Szülei nem nagyon örültek, az én szüleimet különösebben nem érdekelte, nekem meg tetszik.:)
2011. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Már attól is rosszul vagyok, hogy cm3-ben mérik!!!


Sok csajnak nagyobb cm3-es a melle mint egy kispolskinak a motorja!!


(Persze, ha még berregne is hozzá az ágyban...

...de, hogy csak kipuffogjon??!)

2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok elégedett a cicijeimmel,de tudom,hogy nem lesznek műmelleim.Amikor szóba került itthon,a párom is kijelentette,hogy ő akkor elhagyna,ha megcsináltatnám.Hm.
2011. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Én nő vagyok, és viszolygok a műanyagtól, meg a tudattól, hogy magamba operáltassak egy darab szilikont.

Hanem esztétikai okok miatt valószínűleg helyreállító mellkorrekcióra szorulok majd (mindenféle implantátum nélkül) és nekem is lesz hegem, ami elvileg pár hónap múlva már nem észrevehető. (Más műtéti hegem is van, és tényleg nem feltűnő) Ehhez hogyan állnak a férfiak? Tényleg kíváncsi lennék..:S

2011. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

hála égnek a feleségemet nagy, formás keblekkel áldotta meg az ég, nincs ilyen szilikon marhaságra szüksége.

de egyáltalán nem örülnék neki, ha kis melle lenne és kitalálná, hogy műcickókat akar. nem tetszenek a szilikonos macák...

2011. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12:49

a felvarrásra nekem párom azt mondta h ha lóg,akkor varrják,attól még nem mű...persze csak gyerek után,ugyis akkor ereszkedik meg

2011. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jaj micsoda vélemények!

Nekem természetes nagy melleim vannak 75 E, na most majd képzeljétek el mekkora lesz két gyerek után 75 H, vagy 80 H, ha a hátam is nő. Kiürül belőle a tej és majd a térdemig fog lógni, a hátam meg majd lefog szakadni!

Szóval van akinek igen is szüksége van rá.

2011. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!