Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/Volt olyan ember az...

Van/Volt olyan ember az életedben, aki megváltoztatta azt. Vagy te voltál más számára az az ember? Ha igen hogyan találkoztatok és miben változtattad meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
volt & voltam. jobbá tettük egymás napjait, segítettük egymást, vidámabbak lettünk, reménykedőbbek, stb... sok minden volt
2010. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt sajnos. Soha nem leszek már a régi, úgyhogy rettenetesen bánom.
2010. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: sajna volt negatív is. nem konkrétan felém irányult és nem egyedül tette, hanem az egész családom felé a saját rokonaim!!!
2010. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember, akivel közelebbi kapcsolatba kerülsz, kicsit változtat rajtad, és viszont. Tanulunk egymástól jobb esetben. (Rosszabb esetben a másik a legrosszabbat hozza ki belőlünk.)
2010. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen van, de sajnos több a negatív élményem az ilyenekkel kapcsolatban, mint a pozitív... legalábbis a pasik terén. Sajnos elég sokat kellett csalódnom, ami nagy kihatással van, volt és lesz az életemre. De már az is baj, ha az ember feltétel nélkül megbízik valakiben az elejétől kezdve? Mért kell ezt kihasználni? =(

(bocsi hogy kicsit eltértem a témától..)

2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:12,tanulj meg elengedni.Valamiért vonzod az ilyen eseteket.

Szerintem a legtöbbet a türelemről és az elengedésről tanulunk másoktól.És hogy Abraham Lincoln szavaival éljek"Azt tették ,amit hasonló helyzetben mi is tettünk volna,ne bántsuk hát őket"

2010. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen, volt 2 ilyen ember is.Mind a 2 az fél évben, azóta teljessen más a világnézetem...

-Az egyik egy csaj volt, aki járni akart velem, meg énis vele. Bár végül semmi sem lett belőle, az én akkor teljessen megváltoztam. 15 éveses, már több mint 3 évig úgy gondoltam hogy meleg vagyok/leszek, bár már voltam csajjal, valahogy nem izgattak a csajok sose, inkább a fiúk, bár ezt nem tudom hogy miért volt, örülök hogy már nincs (vagyis inkább nem nagyon van).

-A másik egy fiú akivel nagyon összehaverkodtam (ezelőtt sosem volt igazi barátom, sak ilyen ál-haverok akikre nem hiszem h számítattam volna bármiben is, vagy megbeszélhettem vna velük bármi bajom).


Szal így fél év alatt teljessen megváltozott az életem, és remélem ez íg is fog maradni :)

2011. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, ha nem lett volna most kint fagynék éppen halálra benarkózva...
2011. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!