Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltoztatta az életem, de...

Megváltoztatta az életem, de eléggé durván?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Lassan 7 hónapja. Ő 31 én 21. Eddig jártam néha-néha bulizni. (Annyira sokat nem, mert nem élveztem) Nem tartom magam mai fiatalnak. Úgy mondanám, hogy kb 25 éves gondolkodással vagyok. Helyzet: Nem járok sehova sem. Ha találkozni szeretnék a régi fiú barátaimmal, hazudnom kell, hogy hova megyek. Nem élünk együtt. 1 héten 3-4 alkalommal vagyok nála, a többit itthon töltöm. Szóvá tettem neki, erre az volt a válasz, hogy akkor ő is megy csajokkal strandra, moziba... Mit csináljak, hogy kicsit vissza térjen a régi életem? Szerintetek ez a korkülönbség miatt van?
2011. máj. 26. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Tetszik, hogy mindenki érettebbnek tartja magát a többieknél. Kb a 15-16 évesek szintjén vagy.
2011. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam. 21 évesen főzők, mosok, takarítok ilyesmikre gondoltam
2011. máj. 26. 11:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy köztetek a korkülönbség. Ha hazudnod kell a barátodnak, ott már baj van.
2011. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen...aztán bevallom, mert nem tudok jól hazudni. :(:)..Nagy a korkülönbség? Bár ő mindig a régi kapcsolataiból hozz példát
2011. máj. 26. 11:20
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Az h mosol-főzöl-takarítasz az nem korfüggő.

Nálam ez 18 éves korom óta randszeres, de pl 6-7 évesen is már én takarítottam nem csak a szobámat, hanem mást is. Akkor én most 40 vagyok?

16 éves húgom meg 5, mert ő meg nem csinál semmit?


Menjen ő is. Nem vagytok teljesen összeláncolva. Vagy esetleg megismerkedhetnétek egymás társaságával, és akkor együtt is vagytok, meg nem is szarjátok le a régi ismerőseiteket.

2011. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez is egy figyelmeztetés. A régi kapcsolataiból hoz fel példákat.Akkor miért nincs manapság is valamelyikkel?
2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Példa: A régi barátnője mindig az Anyukákájával takarózott. Én néha mondom, hogy ma nem voltam sehol, kérdezd meg Anyut, vagy aput. Nem hiszi el, mert a régi csaja becsapta.
2011. máj. 26. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Bizalmatlanság-ez sem jó egy kapcsolatban.
2011. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És? Akkor megmondod neki, hogy menjen. Ugye azt te sem város el, hogy ha te elmehetsz srácokkal, akkor ő nem mehet a havernőkkel?

De igazából ez egy halott kapcsolat. Nem jutott eszedbe, hogy együtt menjetek valahova? Jah hogy túl idős a barátaidhoz? akkor hozzád is, mert inkább velük lógnál. Hazudozni? Bocsi, de te tényleg nem érettebb, hanem gyerekesebb vagy a korodnál.

Ha a régi életed kell, szakíts és élj, vagy szokd meg, hogy egy kapcsolattal együtt járnak bizonyos dolgok.

2011. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne bizonygatnod neki bármit is? Önálló ember vagy vagy nem? Menj csak el a régi barátaiddal és menj el bulizni is. Ha nem tetszik neki, akkor menjen ő is, vagy jöjjön veled. Ő sem az apád, sem az urad, hogy engedelmeskedned kelljen és bizonygatni, hogy hol voltál. Te pedig nem 12 éves vagy, hanem (elvileg) felnőtt
2011. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!