Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek zaklatni fog a...

Szerintetek zaklatni fog a fiú? Titeket zaklattak?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy ti kerültetek e már ilyen helyzetbe, hogy meg akart valaki verni és követett, akivel mondjuk jártál. Tehát az ex szokta követni a volt nőjét? Ha kialakítok párkapcsolatot másvalakivel, és rendezem az életem, akkor rendben lesz minden, és nem fog követni a fiú?

Félek, azért írom ki ezt a kérdést. Nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez, nekem rendes fiúim voltak, és nem ez az agresszív típus, aki imád manipulálni, és szeretőket tartani.

Légyszi, írjatok valamit. Meg szeretnék nyugodni. Sajnos ostobán szerelmes voltam, de nem szeretnék ebbből bajt, majd szedek ttermészetes nyugtatót, és rendezem az életem.

Kíváncsi vagyok rá, veletek ez hogy volt? Idegileg én is tönkrementem, csak több bajt nem akarok.


2011. ápr. 27. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,vissza kell erélyesen fenyegetni a endőrséggel,és blöffölni,ogy jegyzőkönyvbe mondtad,ha valami bajod lesz,kit kell keresni.Sajnos rengeteg agresszív féreg van,én is ilyen kapcsolatban voltam,én nem mertem otthagyni,imátkoztam,hogy menjen el,hagyjon el,5 év volt,de hálát adok az Istennek,hogy segített és talált valaki mást...
2011. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
nekem olyan volt, akivel mégcsak nem is járta, mégis folyton körülöttem lógott, telefonálgatott, követett, levelet írt stb. én szóltam apunak. apukám igazán úriember, kétlem, hogy fenyegette volna. nem tudom, mit mondott neki, mert nagyon halkan beszélt, de tény, hogy megszűntek a zaklatások.
2011. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elmúlt két napban kicsit megnyugodtam. Az volt a nyugtalanságom oka, hogy a fiú bemutatott emesenen a jelenlegi szeretőjének, mert azzal a lánnyal éppúgy bánik, mint velem, csak éppen azzal a lánnyal sokkal régebb óta csinálja, és az a lány mesélt dolgokat. Engem hálisten egyelőre nem zaklat, és szerintem nem is fog, úgy érzem. Remélem, hogy nem lesz baj, de már nem félek. Igyekszem tovább élni az életem, és remélem, hogy talál mást, vagy a többi szeretőjénél vigasztalódik. Szerelmes voltam, vagyok belé, én meg mondtam neki, hogy mással ismerkedem, mert tarthatatlan, ami köztünk van, ezért közölte velem, hogy lefeküdt egy nővel, akit még csak a barátnőjének se mondott. Nem bánt velem olyan rosszul, amúgy, mármint azt mondom ezzel, hogy lehetett volna sokkal rosszabb is... De már nem mentegetem a fiút, csak egyszerűen úgy szeretem, ahogy van, de egy szerelemért nem szeretnék nagyobb bajt.

Nekem ez első szerelem volt, és sose akartak még engem bántani, és teljesen tanácstalan vagyok, azért írtam ide.

Köszi a válaszokat.

2011. ápr. 28. 07:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg valahol megnyugodtam, és helyreráztam magamban a dolgokat, azután, hogy beszéltem azzal a lánnyal. Lezártam a fiúval, és magamban is igyekszem tisztázni a kérdést. Nem érdekel, ha egész életemen át szeretni fogom, és egész életemben hiányozni fog, valahogy meg kell változnom. De a fiú mindig tudta rólam, hogy érzékeny vagyok, és azért nem viselkedett velem annyira rosszul,egész szépen meg tudta magát játszani.

Nem haragszom, nem gyűlölöm őt, csak elkezdtem komolyan mást keresni.

2011. ápr. 28. 07:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval az sem érdekes, ha egész életemben ő lesz a nagy szerelem, annak ellenére is, hogy ilyen, nekem tovább kell lépnem. Mert hátha valakit még tudok szeretni, ha csak eegy picit is, vagy legalább ha nem is tudok többé senkit se szeretni, legalább jól érzem majd valaki mellett magam.
2011. ápr. 28. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!