Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abba fogja hagyni, és végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba fogja hagyni, és végre nem fog többé zaklatni?

Figyelt kérdés

1,vagy 2 hete lett vége egy 10 hónapos kapcsolatomnak.Ugyanis a barátnőm meg csalt ötször,én meg már nem bírtam tovább.Annyi esélyt adtam neki.De ő még mindig minden este felhív sírva hogy úgy is az övé leszek és járni fogok vele ismét,meg hogy tuti hogy még szeretem meg hasonlók.Na most..Én egyáltalán nem érzek már iránta semmit,nem is bízok benne.De nagyon idegesít hogy mindig sír nekem meg játsza az eszét.

Hiába mondtam már el neki negyvenszer hogy mivan most,hogy nem szeretem meg nem bízok benne,de nem érti meg.Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 22. 20:55
1 2
 1/16 TOMAtm ***** válasza:
szard le,ha hiv nyomd ki.ennyi.
2011. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a hívásait, töröld le mindenhonnan. Egyszer csak abbahagyja..
2011. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor megfenyeget.
2011. júl. 22. 20:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne beszélj vele. Majd csak fel fogja, hogy mi is a helyzet.
2011. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mivel fenyeget?
2011. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azzal hogy kiugrik a hatodik emeletről.Párszor már vissza kellett húznom,hogy ne ugorjon le.De ha nem hagyja abba,akkor(nemszeretem ezt a módszert használni)megpróbálom neki csúnyábban elmondani a szitut.
2011. júl. 22. 20:59
 7/16 anonim válasza:
ha le akarod rázni csak mondj neki olyan dolgokat amit nagyon utálni fog, és hogy ő érezze magát kényelmelenül melletted, még ha nem is az igazat mondod. pl hogy csak a szex-re kellett neked meg hogy rühelled a társaságát vagy mit gondolsz hogy nem tetszene neki.
2011. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha kiugrik,akkor nem lesz vele több gondod igaz?Tehát ez megoldás a te számodra.:)

Fogd meg a kezét,kísérd el út közben,az meg neki lesz nagyon jó.:)

Ja meg nekünk is.:)

2011. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a lány annyira sajnálja magát, hogy tuti nem ugrana ki sehonnan.
2011. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nagyon sajnáltatja magát,de remélem egyszer megunja.Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak.:)
2011. júl. 22. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!