Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil vagy siman elmebeteg?

Pedofil vagy siman elmebeteg?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratnom,aki egy kavezoban dolgozik es nap mint nap bejarok hozza.Valamelyk nap volt ott egy 40-45ev koruli pasas,aki kozolte a baratnommel,hogy nagyon tetszek neki,es erdeklodott felolem.A baratnom enyhen koptatni probalta,mondta hogy van baratom.Erre a pasas nagyon ideges lett,szinte veszekedett,hogy en hogy kepzelem azt,hogy van baratom,illetve hogy vele egyutt megyek oda neha.Naponta tobbszor is bement a kavezoba,mindig engem keres,felolem kerdez.


Mit tehetnek annak erdekeben ,hogy beken hagyjon?O egy jomodu ember,aki meg azt is emlitette,hogy elhalmozna ajandekokkal.Velemenyem szerint nem normalis.En jelenleg 20eves vagyok,nyaron toltom a 21et.


Paromnak nem is emlitettem,mert tobbet ki nem mehetnek az utcara sem.Ha ugy alakulna ,hogy zaklatna,akkor mit tehetnek annak erdekeben ,hogy beken hagyjon?


2011. ápr. 27. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 21 éves vagy/leszel így nem számít pedofilnak mert már nagykorú vagy,de szerintem inkább elmebeteg az ilyet kerülni kell nehogy valami baj legyen utánna pl.Elmész a kávézóból haza és követ vagy akármi.
2011. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kopik le az ilyet csak erővel lehet leállítani, teszem azt hogy a párod elbeszélget vele, nem verekedésre gondolok! A rendőrség nem fog segíteni... Vigyáznod kell ki tudja miféle alak!
2011. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy idióta tahó, akinek agyára ment a jómód. Azt hiszi, mert pénze van, bárki-bármi az övé lehet.

Talán segítene, ha bemennél egyszer a pároddal kettesben a kávézóba, mikor ott van, és megkérnétek, mesélje el, ugyan hogy is képzeli ezt?

2011. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

EGYIK SEM!

Pedofil akkor lenne, ha neked még barackvirágrózsaszín csupasz pici puncikád lenne és fodros ruhácskákban járkálnál, zéró cicikével. (No persze az ehhez tartozó korosztályba tartoznál)

Az meg, hogy valakinek tetszik egy nő, netán rámenősen udvarol vagy próbál, attól még nem elmebeteg.

Ennél nagyobb korkülönbséggel is léteznek igen jól működő házasságok. Egy negyvenes fickó lazán lehet sportos és fiatalos.

Ha nem tetszik neked az ürge, akkor mondd meg neki. Nem kell bujkálni, az olyan szánalmas lenne. Hagyd, hogy összejöjjön egy találka, és mondd meg a szemébe, hogy foglalt vagy/vagy nem jön be neked. És kész.

Ha nem adja fel, és kimondottan zaklat, az már büntetőjogi kategória lehet egy bizonyos határon túl.

2011. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Paromat ahogy ismerem,nem beszelgetes lenne belole,hanem inkabb verekedes.Azert is nem mondok semmit,amugy is a vegen en lennek a hibas,mert miert nem ulok otthol.A hazban nem ulhetek ejjel nappal.Amugy nekem is megfordult a fejemben ,hogy nehogy kovessen valamikor.De megprobalok nyitott szemmel jarni.
2011. ápr. 27. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy a barátod 50 éves. És nagyon gazdag ember, mindennel elhalmoz. Ha úgy találja már megkapod mástól, amit ő kinál neked, újabb áldozatot keres.
2011. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem pedofil, nem elmebeteg, csak egy 40-es pasi aki azt hiszi, a pénzével meg lehet fogni a 20 éveseket.

Más 40-eseknek is nyilván bejönnek 20 éves lányok, csak nekik nincs arcuk leszólítani őket.


Rám is rámszállt egy 40-50 közötti fickó, de ő ismeri a párom és tiszteletben tartotta. Amikor mosolyszünet volt köztünk egyből hívogatott, találkozni akart, jött utánam.

Szerintem jó lenne ha együtt látna a barátoddal, lehet azt hiszi, hogy nincs is barátod csak lekoptató szövegnek használod.

2011. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy egy 40-50 éves f*szinak nincs annyi önkritikája, hogy ne 20 évesekre nyomuljon, hanem a korosztályára.
2011. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a párod se teljesen 100as, ha azonnal verekedni akar...
2011. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Mint már előttem is leírták frankón nem pedofil és nem is elmebeteg.

Szimplán abban a korszakban van, hogy azt hiszi megtudja fogni a pénzével és az egzisztenciájával a 20 éves csitriket.

ez van, sprite.

2011. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!