Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy Pedofil! Mit tegyek?

Tudom hogy Pedofil! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a szomszédban,egy 48 éves férfi lakik,a feleségével.

és már anyukám is észrevette ,hogy ha nem is pedofil olyan hajlamai vannak,furán viselkedik,rám is kacsingat,igaz én 15 éves vagyok,de akkor is,meglát már öltögeti a nyelvét,meg kacsingat,és ez nem vicc,teljesen komolyan mondom. apukámnak mondtam,azt mondta csak szereti a gyerekeket,és hagyjuk az ő életét semmi közünk hozzá.de unokatesom is ha ittvan,és kint vagyunk,egyből odajön felveszi,,és még képek is vannak,hogy ahintán odafeküdt mellé és letakarta magát a pléddel.mire anyum bement felült.megkérdeztem unokatesóm mit csinált.de még kicsi..nemtudja azt mondta.és tényleg nem kamukérdés.ha nem is pedofil hajlamai biztos vannak,mindig bejön a sulinkba,meg elakar velem jönni unokatesómért az oviba..nemtudom most én hülyültem meg,de egyre több dolog tűnik fel.


2011. jún. 22. 18:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
jelentsd fel!!! még a végén megerőszakol,vegyetek gáz sprét is ami legyen mindig nálad! ha ez nem kamu akkor cselekedni kell.
2011. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Valóban fel kéne jelenteni, mielőtt baj lesz. Csak sajnos bizonyítani nem lesz könnyű :(
2011. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Azonnal jelentsétek a rendőrségen!!!
2011. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 TOMAtm ***** válasza:
44%
mond meg a feleségének h taperált meg a bugyidban matatott...majd az elrendezi a sorsát.
2011. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
szólj anyudnak, hogy mondja neki hagyjon békén titeket,mert fel fogjátok jelenteni. Minek megy el a sulidba, semmi keresni valója a közeledben.
2011. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
az a baj,ha igazából ránézek a férfira,egy átlagos,és ki nem nézném belőle.már anyukám is furcsálta őt.de nem mer semmit tenni..apukám szerint meg ne foglalkozzunk vele.és tényleg nem kamu,nem vagyok olyan tipus hogy unalmamba ilyennel szorakozzak.anyukám mondta tegyem fel ide akérdés úgy is mindig ezen lógok:).. de nemtudjuk mit tegyünk.csak aztán tényleg.feljelentjük.mit mondunk?
2011. jún. 22. 18:17
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk már a hülyeséget, mégis mi miatt jelentené fel? Pedofil hajlamúnak lenni nem bűncselekmény.
2011. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

A pedofíliát nagyon komolyan veszik. Beszélj egy rendőrrel,keress az osztálytársaid,vagy barátaid között olyat,akinek van rendőr rokona,vagy közelebbi ismerőse,mondd el neki amiket észrevettél,és majd ő megmondja mit lehet tenni. Valószínűleg rá fognak szállni,figyelni fogják. Ha már alaposabb gyanújuk van átnézik a számítógépét,fényképek után kutatnak stb... Csak lépj valamerre,mielőtt baj lesz!


26/N

2011. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Azért vigyázzatok a feljelentéssel és a kamu árulkodásokkal! A becsületsértés és a rágalmazás is bűn.
2011. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
talán a legjobb lenne ha először a feleségének szólnánk. most beszélek anyummal,talán nem kéne egyblő a rendőrség hanem a feleségének vagy neki..megőrít a kacsingatásaival..
2011. jún. 22. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!