Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? (fontos,...

Mit tegyek ilyenkor? (fontos, kérlek nézzétek meg! )

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy gyerekként anyukámék sose küldtek el fürdeni csak hetente egyszer... És engem ez nem is zavar, de mostmár nagyon is... Már beszéltem édesanyámmal erről, hogy miért nem akarja és azt mondta, hogy mert dárga a víz és nem akar olyan sokat fizetni... De nem érzem a dolgot egyátalán higiénikusnak, mikor a lányokkal erről beszélünk, akkor mindig letagadom. Mostmár kiharcoltam magamnak hogy legalább hetente 2x had menjek el fürdeni.

Hogy tudnék ezen változtatni?? Mostanában úgy szoktam, hogy amikor anyám a kutyákat leviszi sétálni, addig gyorsan lezuhanyzok.

14L


2011. ápr. 27. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a sok ötletet. :)
2011. ápr. 27. 19:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vagytok szegenyek, ne az alapveto higieniadon sporoljon. Ez igy nagyon nem normalis!
2011. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyámmal, mindent tök rendbe megdumáltunk... Aszonta mehetek, meg most ne úgy képzeljétek el, hogy egy héten át kint mászkálunk paraszfalván a sárba és este abba megyünk el aludni.. xD Egyátalán nem, mikor pölö. kimegyünk a nyaralónkra kertészkedni az első mikor hazajövünk, hogy anya zuhany, majd kád az sika-mika és utánna megyek fürdeni. XD Meg ha koszos vagyok nagyon akkor rögtön zuhany, csakhát amúgy meg nem és ez nekem így nem jó :S De meglett beszélve :)
2011. ápr. 27. 19:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Örülünk!
2011. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is heti egy volt anno. Mivel fürdőnk nem volt, külön lett melegítve a víz és vasárnap volt egy nagy fürdés, műanyag kádban. Aztán rájöttem, hogy ez így nem jó, és melegítettem vizet (meleg víz se volt), mikor már tudtam kezelni a dolgokat.

Marad az, hogy amíg kutyát sétáltat, addig zuhanyzol, az ilyen emberek egyszerűen nem tudnak engedni az igazukból...

Addig tudsz használni törlőkendőt max.

Vagy megpróbálhatsz vele beszélni újra, lassan itt a menstruációd ideje is, és annak szaga van, eleinte úgyis betétet fogsz szerintem használni és nem túl higiénikus nem mosni odalenn.

2011. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem figyeltem, hogy írtál! Örülök, hogy működött! Kellemes fürdést! :)
2011. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy már megjött, úgyhogy ha megint elkezd makacskodni akkor majd ezt is "bevetem".

Utolsó neked nagyon köszönöm :)

2011. ápr. 27. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!