Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltero szexualis etvagy...

Eltero szexualis etvagy tenyleg a kapcsolat veget jelentheti?

Figyelt kérdés

Szep estet mindenkinek!


Elore is elnezest kerek a temakorert, nem veletlenul irtam ide, nem akarom, hogy tapasztalatlan tizenevesek valaszoljanak a kerdesemre.


A problemam a kovetkezo: a ferjemmel 3 eve vagyunk egyutt, van egy 7 honapos kisfiunk is. Szexualis teren mindig masok voltak az igenyeink, mig neki eleg volt a havi 2-3 egyuttlet, addig en igenyeltem volna minden masnap vagy harmadnap. Nem mondom, a terhessegem alatt neha jol jott, hogy nem piszkal, hogy szeretkezzunk, viszont most, hogy ujra teljesen rendbejottem egeszsegugyileg, ismet kezd hianyozni az egyuttlet.


Tudom, hogy nem vettem zsakbamacskat, hiszen o elotte is ilyen volt, viszont nekem o a Nagy O, es minden mas teren remekul megertjuk egymast. Eszembe se jutna masfele kacsintgatni, csak arrol van szo, hogy nekem ez nem eleg.


Termeszetesen probaltam vele megbeszelni a dolgokat, hogy adjon tippeket, hogyan hozzam meg a dologhoz a kedvet, de nem sokat segitett. Bevetettem mar mindent, szexi fehernemuket, segedeszkozt, (mondjuk szerencsere fizikai problemai nincsenek, egyszeruen kedve nincs szexelni), probaltam valtoztatni a helyszint es az idot, de mindig leraz, hogy faradt, vagy most nincs kedve.


Az teljesen biztos, hogy nincs egy harmadik szemely a kepben, nem jar el sehova a munkan kivul, es kulonben se tudnam rola feltetelezni. Emellett nagyon adok magamra, es minden nap elmondja, hogy milyen csinos, szexi felesege van.


Rossz nagyon, mert hianyzik a szenvedely, es a jo szex, emiatt frusztralt vagyok, es ugy erzem magam, mint egy tinifiu, aki egesz nap csak a szexre gondol.


Azert irtam ide, hogy esetleg tudnatok-e tanacsot adni, mit tegyek, hogy hozzam meg a kedvet? Nyilvan zsarolni nem akarom, hiszen a kedve nem attol jon meg, hogy muszaj.........Probalok turelmes lenni, de nehez, hiszen vele akarom leelni az eletemet, viszont butasag lenne tagadni, hogy a szex is fontos reszet kepezi az eletemnek, es kell a boldogsagomhoz.


Bocsanat, ha hosszu lett, es koszi a valaszokat!


25/N


2011. ápr. 27. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

*Rossz nagyon, mert hianyzik a szenvedely, es a jo szex, emiatt frusztralt vagyok,


Te magad megfogalmaztad a lényeget. Sajnos a fruszráció máshol fog kijönni előbb-utóbb, ha a feszültséget nem tudod a szexben levezetni, előbb utóbb veszekedésben fog levezetődni.

Megoldásként nem jöhetne szóba esetleg, hogy kézzel vagy valami játékszerrel gyakrabban kielégít a férjed?

2011. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy egyaltalan nem nyitott a jatekszerekre, igy csak magamnak tudom megoldani, de nyilvan nem csak az orgazmus hianyzik, hanem az egyuttlet, mint olyan. Kezzel abszolut nem jo, ha csinalja, szajjal nem is szokta, mert megmondta, hogy nem szereti, igy ha egyutt is vagyunk, akkor csak 'rendesen', es csak a megszokott modon :(

Probal o valtozni kulonben, de az igenyein vajon tud valtoztatni az ember? Koszonom a valaszod!

2011. ápr. 27. 22:00
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Szexualis téren mindig mások voltak az igenyeink,neked ez nem elég,de mindig leráz, hogy faradt, vagy most nincs kedve.


Ez csak rosszab lesz,frusztrált leszel,a nőnek is kell a jó szex,az nem a férfi kiváltsága csak.

Én sajnos a volt kapcsolatomban miután elitélem a megcsalst maszturbáltam,de rájöttem,hogy semmi értelme olyannal élni aki melett magamhoz kellett nyúlnom,mert nem volt hajlalndo egy idő után hozzám érni se,én is fehérneműztem stbstb ,én is azt hittem hogy nincs harmadik,meg ő is dicsért,persze kiderült hogy a barátnőmet kefélgeti.

2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Ha már fenőtt férfi és ennyi az igénye, az nem sokat fog változni, esetleg csak a "kapuzárási pániknál" de az sem biztos. Írtad, hogy próbáltad vele megbeszélni és nem ment. Azt próbáltad már, hogy szeretkezés közben hirtelen fölénybe kerekedsz és te vagy felül? Lehet tetszeni fog neki mégha eleinte vonakodik is. Más tippem nincs mivel csak azokat tudtam vona tanácsolni amiket már te is leírtál és nem váltak be :( Vagy még esetleg azt is kipróbálhatod hogy (bár lehet nem bírnád ki) kiéhezteted. Amikor neki van kedve rázd le te. Hozzá van szokva h akkor van sex amikor ő akarja, még ha az kevés is. Legközelebb mikor próbálkozik mondd h nincs kedved... a második alkalomnál is mondd h nincs kedved.... harmadjára pedig kerekedj felül te amit már korábban is írtam... hátha bejön!
2011. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Basszus, mintha az én férjemről írtál volna... Nálunk sincs harmadik, hisz nincs is rá mód. Tanácsot nem tudok írni, inkább érdeklődve várok, hátha Te kapsz valamit, amit én is tudok használni.
2011. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de pontosan tudtad milyen, hozzámentél, gyereket szültél neki és most emiatt akár el is hagynád? Akkor minek hülyítetted eddig, miért nem hagytad ott már korábban. Én azt tudom mondani, persze próbálkozzál, vagy mondd meg neki, hogy nem muszáj szex de a romantika, gyengédség, összebújás legyen meg a kapcsolatban.
2011. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ez a problémàm, amelyeket leirtàl. Az utolsónak talàn mégis igaza lenne, ennyire naivak lennénk.

Az én férjem is mindig itthon van, nem jàr el sehova. Mindig azt mondja nincs kedve és fàradt. Nekem viszont nagyon hiànyzik a szeretet, az ölelés. Ha màr egy kedvenc zenémet hallgatom szinte az érzelmeim a plafonon van. De nincs kivel levezetni. Dicsérni ö is dicsér àllandóan. Magamhoz meg nem fogok nyùlni, egyszer megpróbàltam, de olyan ürességet éreztem utàna.

2011. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem ezt a doilgot esküvő előtt nem egyforma a szex igény,büdös a lába stb,mégis összeházasodnak,gyerek lesz utána meg sír a szájuk...
2011. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

*Legközelebb mikor próbálkozik mondd h nincs kedved... a második alkalomnál is mondd h nincs kedved.... harmadjára pedig kerekedj felül te amit már korábban is írtam... hátha bejön!


Első vagyok. Ez a lehető legrosszabb ötlet. 1000%, hogy harmadszorra már nem fog próbálkozni, ha te próbálkozol, meg elutasít. Úgyhogy

2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

*Legközelebb mikor próbálkozik mondd h nincs kedved... a második alkalomnál is mondd h nincs kedved.... harmadjára pedig kerekedj felül te amit már korábban is írtam... hátha bejön!


Első vagyok. Ez a lehető legrosszabb ötlet. 1000%, hogy harmadszorra már nem fog próbálkozni, ha te próbálkozol, meg elutasít. Úgyhogy csak akkor csinálj ilyet, ha soha többé nem akarsz szexelni vele.


(az előbb megnyomtam valamit, bocs)

2011. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!