Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a kapcsolat végét...

Ez már a kapcsolat végét jelentheti? Nem akarom elvesziteni!

Figyelt kérdés

Először is elnézést hogy ebbe a kategóriába irtam, de itt sokkal értelmesebb válaszokat szoktam kapni.

23 éves leszek. A barátommal aki 4 évvel idősebb nálam lassan 4éve vagyunk együtt.

Az elején(nem tudom 4 év után irhatok-e ilyet?) nagyon nagy volt a szenvedély mint ahogy az szokott lenni, igaz hetente csak 2x-3x találkoztunk és olyankor mikor együtt voltunk szinte állandóan szeretkeztünk. Tényleg naponta 2x-3x is...sőt...Aztán egy éve most ideköltözött hozzánk..

Mindig megszakitással védekeztünk, de egy évvel ezelőtt fél évig megpróbálkoztam a fogamzásgátlóval. Először csak elment a kedvem a szextől, aztán meg folyamatosan fájt mert képtelen voltam benedvesedni holott szeretem imádom a páromat.

Szerencsére ő türelmes és megegyeztünk hogy inkább abbahagyom a szedését.Ennek 4 hónapja.

Csakhogy miután abbahagytam összeszedtem egy jó kis gombát...és alig hogy kigyógyultam belőle, megint visszajön. Most is egy 3 hete ettől szenvedek. 2x voltam dokinál....és bár nem viszketek, nem ég...csak ritkán...mégis van ott még 2 pici valami amit ki is tudok tapintani és ha napközben nincs is semmi bajom...egyszerűen félek a szextől hogy megint fájni fog. Szóval mire szeretkezésre kerül a sor..elég pár percig csinálni már érzem hogy száraz vagyok, meg a hüvelynyilásnál, ég csip viszket. Nem olyan borzasztóan, de ahhoz épp eléggé hogy az a kis kedvem is elmenjen a szextől és nem tudom megjátszani magam hogy nekem jó csak hogy a barátom élvezze.

Ő ezt nem is várja el.

Épp tegnap beszélgettünk erről....hogy szinte kényszeresen akarunk már szeretkezni, holott már nem csak szex van egy csomó minden mást is csinálunk együtt, aztán dolgozunk, ő most kezdett vállalkozásba...néha este mikor hazaérünk jól esik ledőlni az ágyba filmet nézni, vagy elmenni kajálni ilyesmi....szóval olyat nem érzek (nem hiszem hogy letagadja)-hogy ő annyiszor de annyiszor akarna szeretkezni és én miattam nem lehet...Persze fel tudom izgatni de ő is kevesebbet kivánja azt hiszem.

Régen szinte bármikor képesek voltunk csinálni, most meg nem tudom miért (a hüvelygomba miatt?) vagy másért kizárólag misszionárius pózban tud behatolni.

Megbeszéltünk hogy nem erőltetjük, jól megvagyunk és még van 2 hüvelykup...aztán várunk 2-3 napot és ha utána sem lesz jobb megint irány a doki..mert valahol azért nem normális.

Néha már azt hiszem soha nem leszek képes normálisan szeretkezni....benedvesedni....sikositót használtunk de az nem olyan...meg néha az is irritál.

Mintha a fogamzásgátló óta minden tönkrement volna.

Egyébként mikor most voltam dokinál másodszor...főleg a barátom miatt mentem mert már nála is jelentkeztek a tünetek...és mikor a doki megvizsgált mondta hogy szépen mulik...hogy rajtam már alig van...adott 12 hüvelykupot és először 6 napig kellett használnom, aztán mondta hogy ha nem jobb a másik 6ot is rakjam föl, és abból van még 2.

De a barátomnak is elmult már...ő is kapott gyógyszert, krémet.

Képes leszek én még valaha benedvesedni és élvezni a szexet, anélkül hogy gyötörném magam, hogy esetleg úgyis csak fájni fog....

Hálás vagyok a barátomnak, meg örülök hogy ő sem csak a szex körül van de azért fiatalok vagyunk és jó lenne még jókat szeretkezni.

Tudtok adni valami tanácsot?


2011. ápr. 21. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha dudor van ott és nem is nedvesedsz akkor lehet,hogy nem is gombád van, hanem bartholin mirigy gyulladásod. De ha voltál orvosnál akkor ő biztosan jobban tudja.

Az,hogy már nem kívánjátok annyiszor a szexet, mint régen az szerintem valahol normális, így nem csak szexen alapul a kapcsolat, hanem tudtok beszélgetni és sok más hasznos dolgot csinálni.

ha pedig folyton amiatt aggódsz,hogy a jövőben fogsz -e tudni normális nemi életet élni, akkor ez a gondolat lesz az, ami a leginkább gátol majd benne. Feledkezz meg erről.

2011. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Itt először is lélektani tényezők játszanak közre. Ha egy nő bizonytalan érzéseket táplál a közösüléssel kapcsolatban, akkor a kétségei testi reakciókban mutatkoznak meg, ilyenkor még ha szerelmes is a partnerébe, ezt nem tudja testi reakcióval kimutatni. Szeretkezés előtt használjatok , jázmin, ilang-ilang, és zsálya olaj elegyével masszírozzátok egymás hátát, vagy tegyétek ezt az olajat szobai párologtatóba. Pszichológus is segíthet, hogy megkisérli tisztázni a félelmeid okait.
2011. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyanús a leírtak alapján, hogy valami lelki ok húzódhat meg a probléma mögött... ezen kéne esetleg elgondolkodni... valószínűleg túl is spirázod ezt a szex-témát, nagyon rá vagy tekeredve... kicsit lazábban kéne felfogni a dolgot, nem kell mindjárt pánikba esni, átmeneti dologról van szó - gondolok itt a gombás fertőzésre - lehet, hogy le van gyengülve az immunrendszered, ilyenkor a nők hajlamosabbak a fertőzésekre... igyál/egyél sok kefirt, az segít helyrebillenteni a hüvelyflórát... arra is gondolj, hogy munkahelyen több nő használja a mosdót, oda kell figyelni nagyon... és el kell fogadni valahol azt is, hogy az életmód változása kihat a szexuális életre is... gondolom régen még tanultatok, nem dolgoztatok, más volt az életritmus, több energiátok maradt az együttlétekre... ha az ember nap mint nap dolgozik, több stressz éri, fáradtabb, esetleg a szexuális étvágya is csökken... no meg a kezdeti szexualitás túlfűtöttsége - éppen úgy, mint az érzelmek is - megváltozik, kicsit meghalványul, de ezt kárpótolja az az intimitás, ami az évek során a kapcsolatban kialakul... még sokszor fogtok nagyon jókat szeretkezni :DDDDDDDDDD
2011. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha msot is gumi nélkül szexeltek, akkor odavissza fertőzitek egymást :S Addig kellene kibírni, amíg az orvos mondja. Ha nem gyógyultatok meg, akkor épp ikor múlóban elsz az egyiknek a másik visszafertőzi. Szóval szeritnem azért húzódik ennyire ez.

Elsőnek is azt javaslom próbáljátok meg magatokat visszafogni egy pár napig. Majd szerintem ezek a rossz érzések is elmúlnak a gombával együtt!

2011. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi, ne pánikolj! Az a problémád, hogy a jelenlegi rossz állapotról azt hiszed, hogy örökké így lesz, pedig dehogyis! Sikerül meggyógyulnod, megtaláljátok a számotokra legmegfelelőbb védekezési módszert és aztán minden újra csodás lesz! Nem kell félni ennyire, hogy nem lesz megoldva a probléma. Meg lesz, csak lazíts!
2011. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

77%: ma 09:52 ott a pont

(kaptatok egy erőpróbát a kapcsolatotokhoz.

Nemhogy vége, ez segít majd, hogy egymás mellett maradjatok később is jóban-rosszban.

A fogamzásg.-nak van vágycsökkentő hatása. Gondolj bele: lelked mélyén, szíved mélyen (nem tudatosan) szerelmedtől kisbabát szeretnél. Racionálisan lenyomod ezt: most nincs itt az ideje. De a test, mert sa test mindent jobban tud -hiszen a kis bölcsőt már évek óta készíti a kis léleknek, aki majd odaköltözik! Igy viaskodik a test és a szellem.

Majd, ha kis család lesztek, ez a kettősség elmúlik!


Kívánom, legyen áldott a szerelmetek.

2011. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémám van mint neked,annyi különbséggel,hogy nekem "csak"a hasam fáj a petefészkemnél,főleg közösüléskor.A nedvesedéssel nincs problémám.Már több nőgyógyásznál voltam (tegnap épp a harmadikat látogattam meg)és nem találnak semmit.Már kezdek kétségbe esni...

Úgyhogy kíváncsi leszek a válaszokra.

29/N

2011. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam/vagyok én is.. Évekig szedtem tablettát.. Régen amennyit szexeltünk, annyira lett most ilyen szempontból frigid a kapcsolatunk.. abbahagytam a tablettát, felborult mindenem, meghíztam, és nekem is folytonos fertőzés és gombásodás volt a baj, amit aztán az egyre inkább alkalmazott tisztítószerek (intimmosakodó,öblítés) hatására még jobban felerősítettem, teljesen meggátolva a hüvely öntisztítási és regenerálódási folyamatát...

Persze én is még inkább ráparáztam a dologra, illetve már féltve éreztem a kapcsolatunkat is.


A doki javaslatával ellentétben aztán végül a legutóbbi kezelés után nem öblítettem olyan gyakran, ahogy javasolta, és az intim mosakodó gélt leváltottam a langyos vizes mosásra, és azóta jóformán semmi bajom. Újra tudok nedvesedni, újra tudom élvezni az együttléteket.. :) Sőt talán még a mozgás is hatott rám, mert akkor kezdett el javulni, mikor elkezdtem újra edzeni heti 4-5x. Az ugyanis segít a normális hormonszint helyreállításában is..


A kapcsolat kibírja, ha már eddig is bírtátok.. Max ha nagyon kétségbe vagy esve, "segíts a Párodon" ;) ..tuti örülni fog neki.. ;)


Ami szerintem még fontos lehet, hogy a biztonság kedvéért én felkeresnék a helyedben egy másik nődokit is, ha nem jössz helyre.. hiába vagy megelégedve a mostanival, több szem többet lát, és ahány orvos, annyi szokás... tapasztalat... (anno én is háromhoz is elmentem, végül mondjuk maradtam a sajátomnál, de így éreztem jónak)

2011. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van nekem is. 8 hónapja nem szeretkeztünk a párommal nőgyógyászati gondok miatt. 4 hónapig félrekezeltek, majd közölték hogy kihalt a hüvelyflórám. 4 hónapja próbálják visszaállítani, de semmi. A szex ugyan úgy fáj, az is fáj ha az ujját bedugja, vagy ha felnyomom a kúpot. Ennek már 8 hónapja. Együtt vagyunk és nincs semmi baj a kapcsolatban, mert párom megértő és mellettem áll ezt tudom. Szóval nyugi, mert a te problémád még közel nincs olyan vészes sztem mint az enyém, lehet hogy neked is csak a hüvelyflórádat kellene helyreállítani. Mi 1,5 éve vagyunk együtt, és a kapcsolat második felét amikor minden nap kéne szexelni társas játékkal, kártyával töltöttük, és még itt vagyunk. Gondohatod én mennyire vagyok már elkeseredve 8 hónap után. Ja és én 3 éve szedem a fog. gátlót és tudom hogy nem attól van bajom. Kitartást, én is hetente járok dokihoz 8 hónapja. 24L
2011. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Nagyon aranyosak vagytok!

Kedves utolsó, hát neked is gyógyulást kivánok, de le a kalappal előttetek!

Egyébként azon már én is gondolkodtam hogy lehet a sok krém meg kúp kiszáritott, és ha megint dokihoz kerülök megkérem adjon rá valamit.

Én már nem tudom mosakodni is hogy jó....intim mosakodógéllel, szapannal, vagy semmivel...most csak a tiszta viznél tartok..hátha...

Ha meg a páromnak van baja..mindig visszafertőz...őt hol lehetne kivizsgáltatni?

Szerintem mi nők sokkal rosszabbul éljük ezt meg, rettegek a gondolattól, hogy egyszercsak megelégeli hogy nem lehet normálisan szeretkezni és megcsal...

Soha életemben nem volt ilyen hülye problémám...

Egyébként meg fogyózok, rengeteget sportolok, napi 2 órát is...(ez nekem sok):)

És néha ezt néha azt eszem...picit fáradékonyabb is avgyok..meg gondolom az izzadás végképp nem tesz jót a gombának...de ez van

2011. ápr. 21. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!