Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a párom, hogy...

Miért gondolja a párom, hogy ha szültem neki 2 gyereket, akkor megszünök nőnek, társnak lenni?

Figyelt kérdés

Pont elegem van, tegnap borult a bili. Egész nap egyedül vagyok a picikkel. Alíg vártam, hogy hazajöjjön. Adtam neki enni, megkérdeztem, milyen napja volt. Elment fürödni. Várom, hogy szóljon hozzám, semmi. Próbálok vele kommunikálni, semmi.

Leüll netezni, beszélget ezzel-azzal. Aztán hirtelen jó kedve lesz. Kérdezem tőle kivel beszélget? - Áááá..csak egy ismerős. Kiderül, hogy egy nővel beszélgetnek hétvégi programról, ahova a párom is elmenne, ha nem lenne itthon két pici gyerek. A nő meg benyögte, hogy kifogásokat keres, hogy ne menjen el vele egy koncertre.

Én is szeretnék vele beszélgetni, meg hülyülni, meg egyebek, de levegőnek néz. Ellátom a gyerekeket aztán kész.

Este is várom, hogy jöjjön lefeküdni, aztán a nővel beszélget.

Jó lenne, ha hozzám bújna. Én is kezdeményeztem, de elutasított.

Mit csináljak?

Hozzáteszem, én nem beszélgetek idegen férfiakkal. (az ő kérésére)

Akkor miért ilyen velem?

Férfiak válaszát is várom!!!


2011. ápr. 28. 14:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert te is alárendeltnek tartod magad... "szültem NEKI 2 gyereket" ... miért neki szültél, miért nem mindkettőtöknek?
2011. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Te otthon vagy, mosol rá, enni adsz neki, ő meg azt csinál, amit akar.

Gondolom, most még jönnek a kifogások, később már nem lesz akadály a két gyerek, otthon fog velük hagyni hétvégére, míg ő a hölggyel megy koncertezni.

2011. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Cserébe én is beszereznék pár férfi barátot. Kíváncsi lennék, hogy reagál rá.


Mellesleg az én férjem sosem szabta meg, kivel ismerkedhetek.

2011. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez a viselkedés több mint baj. Miért házasodott meg ha a családjával nem foglalkozik.Nem mindenki alkalmas házaséletre mert nem érti meg hogy az kötöttség.
2011. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Már én is úgy érzem, hogy alárendelt szerepben vagyok.

Lassan már időpontot kérek tőle, hogy elmenjünk vásárolni:-)

Ő kocsival megy mindenhova (hozzáteszem vagánykodik)

Én meg oldjam meg a két picivel a dolgaimat. (2,5 éves, és 1 hónapos)

Ha meg segítséget kérek valakitől, akkor neki áll feljebb.

Naa...jöjjön csak haza. Majd adok én neki:-)

2011. ápr. 28. 14:45
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Ne hagyd magad, mert csak rosszabb lesz.


Esetleg öltözz fel, és hagyd ott neki a gyerekeket egy pár órára. Te meg menj el fodrászhoz, vásárolni, vagy csak egyet sétálni.

2011. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
hát, ami pont nem érdekelne, az az "ő kérése". méghogy az "ő kérésére" nem beszélgetsz mással, miközben ő, ne szépítsük, bizony csajozik. agyam eldobom. állj a sarkadra minél előbb, és ha nem tud (nem akar) kielégíteni (szellemileg, fizikailag, mint TÁRS), akkor lépj tovább. Tudom, hogy könnyű kívülről okosnak lenni, és biztosan szereted is (legalább is az írásod hangulatából ez süt), de a leírtakból meg az derül ki, hogy ő téged már nem annyira. vagyis lehet, hogy igen, de természetes neki, hogy te vagy, ott vagy mindig, mint a tévé, vagy az ágy, magától értetődően, ezért elfelejtett értékelni.
2011. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, utolsó vagyok. Most olvasom, hogy 1 hós a pici. Akkor őt vidd el sétálni, a nagyra pedig vigyázzon a párod.
2011. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj,de én elöszőr is azon akadnék ki inkább,hogy nővel beszélget,meg koncertre készül.Itt az ideje,hogy a sarkadra állj vagy ennek a kapcsolatnak lőttek.Egyszer volt csak gyanúja,hogy a férjem megcsal(más nővel sms-ezett).Mikor megtudtam aznap kértem,hogy csomagoljon.Nincs gond az a nő érdekesebb,szebb,jobb hát hajrá.Észbe kapott és nem ment el.Mindent megbeszéltünk.
2011. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Jaj...velem nem foglalkozik. A gyerekeivel igen. Jó apa...ezt őszintén mondom.

Az az igazság, hogy hiába van rossz tulajdonsága, van jó is. Nem iszik, nem dohányzik, a pénzt amit keres hazaadja. nem durva, nem agresszív, nem szokott veszekedni, nem szokott durva lenni.

meg ilyenek....stb.

csak most ez nagyon zavart. És próbált nyugtatgatni, hogy nyugodjak meg, nehogy felidegesítsem magam, mert elmegy a tejem, bizonygatta, hogy csak egy hölgy ismerős, akivel régóta ismerik egymást (15 éve)

2011. ápr. 28. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!