Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy férj az...

Hogyan viselkedik egy férj az alábbi esetekben? Esetleg lennének olyanok akik tapasztalatból tudnának hozzászólni?

Figyelt kérdés

Ha egy férjnek szeretője van, akit tételezzük fel,hogy nem csak "arra" használ, hanem érzelmileg is kötődik hozzá, akkor a feleségével kedvesebben, odaadóbban viselkedik, nehogy gyanút fogjon, vagy ellenkezőleg, már nem tud annyira kedves maradni és akár akarata ellenére is durvábbá, nemtörődömmé válik?

És milyen viselkedést vált ki a férjből a feleség irányába az, ha szakítás történik a szerető részéről? Otthon adja ki a feleségén a "bosszúját"? Ideges, veszekedős, türelmetlen lesz, vagy ellenkezőleg, inkább elfogadóbb, kedvesebb, odabújósabb lesz a feleségével, hiszen most "már" csak ő van és rájön arra, hogy mégiscsak ő érdemli meg a szeretetét? Vagy a "másiknak" az elvesztése, akihez tételezzük fel,hogy érzelmi szálak is fűzik nem tudják engedni az otthoni normális viselkedést?


2011. aug. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez emberfüggő. Ha tényleg szereti a szeretőjét akkor otthagyja érte a feleségét. Ennyi. Nincs mit ezen túlbonyolítani.
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek bocsáss meg, de most tényleg nem az volt részemről a kérdés, hogy elhagyja-e vagy sem a másikért a feleséget? Abban viszont igazad van,hogy emberfüggő, hogyan viselkedik egy személy adott szituációban, ez mindenben így van. De azért tettem fel a kérdést, hogy általánosságban miként cselekszenek a férfiak, mik a tapasztalatok?
2011. aug. 5. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagyon bonyolult vagy. Te a történet melyik szereplője vagy?
2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól tennéd függővé a válaszod, hogy melyik szereplője vagyok a történetnek? Tulajdonképpen nem mindegy? A kérdés akkor is kérdés marad...
2011. aug. 5. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Te tudod..
2011. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendes férfiak ELÖSZÖR otthagyják a feleségüket, elválnak,és csak utána kezdenek mással.

A többiek közül egy rész jobban kedveskedik otthon, hogy nem bukjon le, mások bunkók lesznek, hogy a nö ne akarjon tölük szexet, megint mások ugyanolyanok maradnak - ök általában már rutinosabbak, de ez sem biztos. Szóval vagy másmilyenek lesznek, vagy sem.

2011. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nőnemű vagyok, de van szeretőm. a szeretőmnek is van barátnője. pont tegnap mondta, h gyakran veszekednek.


én talán túlzottan igyekszek kompenzálni, több szex, több kedvesség, kevesebb ingerültség. bár nagyon nehéz tartani magam, pláne, h folyton a kettes számú versenyzőre gondolok.

ő azt mondta (lehet, h csak duma) h már alig van ágytorna a barátnővel.


az, h miért nem szakít egyikünk sem, az hosszú történet...


ja, és természetesen vannak érzelmi szálak mindkettőnk részéről.

2011. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!