Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ikertestvéred? és milyen...

Van ikertestvéred? és milyen nélküle?

Figyelt kérdés
és ha van akkor ti külön osztályba jártok? mert lehet különbe fogunk járni és úgy olyan rosz lesz. mert olyan mintha nélküle csak egy fél lennék, meg unalmas és szürke vagyok. meg attól is félek hogy nem tudok majd beilleszkedni középsuliba...hát biztos szokatlan lesz :S
2011. ápr. 28. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csaj vagy srác vagy?
2011. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom csaj. amúgy meg attól hogy külön osztályba jártok , még látod úgy is a suliban.
2011. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15F vagyok, lány ikertesóm van, és igazából suliban egyáltalán nem beszélünk - pedig jóban vagyunk és egy osztba járunk

csak nem nagyon érdekel a másik, majd otthon lesz idő rá :D

de te tuti lány vagy, a fiúk feltalálják magukat...:P

2011. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok, lány ikertesóm van.. mi már 2. osztály óta külön ISKOLÁBA jártunk, mert tesóm valahogy nem igazán jött ki a többi osztálytárssal. Jó is volt meg rossz is..sokszor ha látok más ikreket, irigylem őket hogy ennyire közel állnak egymáshoz, és mi nem. De mi legalább nem függünk egymástól, el vagyunk külön is, nem vagyunk "összenőve". Megvan a különálló életünk, a saját barátaink, stb. Így később nem lesz olyan rossz érzés (gondolom) ha már költözködünk és tényleg teljesen külön életünk lesz. Nem kell félni a külön levéstől..nem tudom már milyen érzés volt mikor "elszakítottak" minket egymástól, de biztos túl lehet élni ezt is.

16L

2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!