Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ikertestvéred? Ha van akkor:

Van ikertestvéred? Ha van akkor:

Figyelt kérdés

milyen érzés?

mennyi idősek vagytok?

milyen neműek vagytok?

egypetéjűek e?

mennyire hasonlítotok külsőre?

mennyire hasonlítotok belsőre?

hasonló e az ízlésvilágotok?

gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket? (vicces sztorik ezzel kapcsolatban jöhetnek :) )


Kiadtátok már magatokat a másiknak? és ha igen: elhitték e? :)

Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból?


Szóval: MINDEN MINDEN érdekel ikertémában!


Írjatok légyszi! Előre is köszi.


2011. jún. 22. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem,nincs ikertestvérem,még csak testvérem sincs sajnos.Annyit tudok az ikrekről,hogy nagyon kitartanak egymás mellett,szeretik egymást,de néha piszkálják egymást.

Az anyjukat az átlagnál jobban tisztelik(ez egy ikerpárnál tapasztalat),mivel az anyjuk elvált az apjuktól.És az anyjuknál élnek.Nagyon jól megvannak egymással,egy suliba járnak,szerintem egy osztályba is.Velem általánosba jártak,bírtam a csajt,jó barátnő volt,főleg az elején,de a vége fele is elbeszélgettünk.

15/L

2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

1)Csak egy ikertestvérem van,ezért normális érzés.

2)14 évesek vagyunk.

3)Mindketten lányok vagyunk.

4)Kétpetéjűek vagyunk.

5)Első ránézésre el se hinnék,hogy ikrek vagyunk,de azt mondják,ha jobban megnéznek hasonlítunk.

6)Hát...szerintem közepesen hasonlítunk belsőleg.

7)Valamiben hasonló az ízlésünk,de van amikor nem.

8)Kiskorunkban sokkal jobban hasonlítottunk,a nevünket keverik a felnőttek.

9)Nem adtuk még ki egymást a másiknak..

10)Vannak ikermegérzéseink:)))

2011. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem van ikertestvérem.

Szóval.


Milyen érzés?Jó,azért is mert sokan nem hiszik el:)

Mennyi idősek vagytok?24 évesek leszünk.

Milyen neműek vagytok?Lány(én)-Fiú

Egypetéjüek vagytok e?Nem ,kétpetéjűek vagoyunk,br sokan egyből kérdezik hogy..ti ikerek vagytok?,van aki el se hiszi...

Mennyire hasonlítotok külsőre?Haj,szem,bőrszín.

Mennyire hasonlítotok belsőre?Belsőre nagyon hasonlítunk,mindenről ugyanazt gondojuk stb érzések is ugynazok....emberek iránt is...

Hasonló e az ízlésvilágototk?Ugyanaz,tehát hasonló.

Gyakran megesik hogy összetévesztenek benneteket?Nem mert fiú -lány párosítás vagyunk..:)

Kiadtátok már magatokat a másikak:...?Nem

Vannak e ikermegérzéseitek?Igen,és az mindíg bejön.

Haz az 1ikőtökkel nagyon rossz agy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból?Igen


Miért érdekel a téma?

24/L

2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a testvéremet. Olyan mintha a másik felem lenne. 18 évesek vagyunk Lányok:) kétpetéjű, Nem nagyon hasonlítunk, én szőke vagyok és kék szemű ő pedig barna haj barna szem. Belsőre is eltérünk egymástól. Ő kicsit visszahúzódóbb, mint én. Sok mindenben megegyezik a véleményünk, de azért vannak eltérések. :) Nem emlékszem, hogy valamikor is összetévesztettek volna. Egyszer kétszer megéreztük, ha valamelyikünk nagyon szomorú vagy nagyon boldog, de nagyrészt egész nap vele vagyok.
2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kérdés már volt egyszer nem?
2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ikertestvérem van de az unoka testvéreim ikrek.Sokat tudok róluk.

6évesek,Kétpetéjű,lányok,Külsőre alig hasonlítanak,belsőre semennyire.Az egyikőjük állatimádó imádja a meséket,A másik a komolyabb dolgokat szereti sosem bír végigülni egy filmet max 10percet.

Régebben amikor kicsik voltak csak akkor tévesztették össze őket persze akik nem ismerték őket.

Ők viszont valamikor nagyon jól kijönnek egymással.Sokszor játszanak együtt és sokat nevetnek.

2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

11:51 vagyok

Nekem is az unokatesóim ikrek (fiúk). Kívülről hasonlít az arcuk de az egyik vállas a másik nem annyira. Sok mindenben egyetértenek de verekedni is tudnak. Kiskorukban jobban hasonlítottak külsőre ezért sokan össze is keverték őket.

2011. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

milyen érzés?

semmilyen.;D

mennyi idősek vagytok?

14

milyen neműek vagytok?

lányok

egypetéjűek e?

igen

mennyire hasonlítotok külsőre?

kb mint 2 tojás,csak a hajunk színe más.(nekem természetes szőke,ő most festette be 1 icipicit sötétebbre)

mennyire hasonlítotok belsőre?

nagyonnem.

hasonló e az ízlésvilágotok?

igen

gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket? (vicces sztorik ezzel kapcsolatban jöhetnek :) )

igen,gyakran.egy suliba járunk,egy osztályba.a barátainkat már nem tudjuk megtéveszteni,de a tanárokat és még néha az osztálytársainkat viszont igen.;)

volt olyan,h én nem tanultam irodalom órára és Ő ment ki helyettem,5öst kapott..illetve kaptam.:)

Kiadtátok már magatokat a másiknak? és ha igen: elhitték e?

Igen,az előbbi,de sokat szórakozunk anyával is.;D

Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból?

még nem volt..

2011. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

csak ezért kezdett el érdekelni a téma mert szoktam írogatni novellákat, regényeket (tiszta amatőr szintem, csak a magam szórakoztatására) és megszületett a fejemben egy történet, 2 férfiről akik ikrek

csak keveset tudok az ikrekről, így informálódom mielőtt elkezdtem a részleteit

2011. jún. 22. 12:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ikertesóm, csak egy normál testvérem, de vele is néha összekevernek, nagyon hasonlítunk külsőre, belsőre:)


Ikrekkel kapcsolatos tapasztalataim:

- Egypetéjű hármasikrek! Megszólalásig hasonlítanak, de csak külsőre (haj árnyalataiban vannak különbségek), belsőre teljesen mások és más az érdeklődésük. Mivel ilyen sokan vannak, a külvilág számára zárkózottak: van egy külön kis összetartó világuk.

- Egypetéjű lány ikrek! Már öreg nénik, de nagyon sokat mesélnek a gyerekkorukról, mikor egymás helyett feleltek az iskolában, mert annyira hasonlítottak.. (Még most is, kívülálló nem tudja megkülönböztetni őket) Ők tényleg megérzik, ha a másikkal baj van, támogatják egymást, és azt hiszem, ameddig ott vannak egymásnak, nem érheti baj őket. De egymás nélkül nem tudom, mi lenne velük..


Ismerek néhány kétpetéjű ikerpárt is, de rajtuk észre sem lehet venni, hogy ikrek, teljesen különbözőek kívül-belül.

2011. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!