Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél ha lenne egy ikertestv...

Örülnél ha lenne egy ikertestvéred, de nem lennétek egyformák? (lány-lány)

Figyelt kérdés

Már többször megfogalmazódott bennem ez a kérdés, hogy akiknek nincsen ikertesójuk örülnének-e neki ha lenne, és akkor is,ha nem lennének egyformák. (:

Kort és nemet is írjatok légyszi!


2011. szept. 8. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Mivel én is állástalan vagyok, jelen esetben nem biztos, hogy örülnék, főleg, ha neki lenne munkája, és folyton piszkálna, hogy nekem nincs. De ha nem lenne neki, akkor sem lenne jó, mert így is nagy itthon a feszültség.


Ha nem így lenne, akkor talán. Sőt, kis koromban kifejezetten nagyon szerettem volna.

2011. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyunk egyformák, az olyan, mintha csak testvérek lennénk. Az meg már van.
2011. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne, van két húgom elég őket is elviselni...
2011. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20/N
2011. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha nem vagytok egyformák, akkor lényegtelen hogy iker, olyan mintha egy sima testvér lenne.

amúgy nincs testvérem, és nem is örülnék neki, de talán egy egyforma ikernek igen, azzal még el lehet poénkodni a szerepcserékkel...de max ezért XD

2011. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
de negatív mindenki... én örülnék neki, van 2 hugom, aranyosak :D
2011. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem örülnék.Elég az öcsém bőven!
2011. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor indokokat is szeretnék, hogy miért igen, miért nem. :)
2011. szept. 9. 00:54
 9/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Írtam, szerintem semmi értelme annak, hogy ikrek vagyunk, de nem hasonlítunk. Az egy testvér.

Azért nem akarnék, mert akkor közös lenne a baráti körünk. Van egy húgom, így tök jó, hogy nem kell mindig vele lenni, hanem neki is van baráti köre, és nekem is. És mindig tudunk egymásnak mesélni.


Egyébként vannak ilyen barátnőim, kétpetéjű lány ikrek, és ők is sokszor unták, hogy mindig együtt vannak, egymás agyára mentek.

2011. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki. Elég belőlem egy is.
2011. szept. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!