Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyáknapjára anyukám...

Mit adjak anyáknapjára anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit adjak anyukámnak anyáknapjára!

Saját készítésű dolgokra gondoltam :)

Teljesen kifogytam az ötletekből.

Valami hajtogatós ragaszgatos dolog kellene.

Ha valaki tud lécci irjon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)


2011. ápr. 29. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
veszel egy színes kartonlapot, kivágod téglalapra. Rajzolsz színes papírra két virágot. Az elsőt ráragasztod, a másikat a közepére, hogy fel tudd hajtani két oldalt. Levelet alá és még valamit írhatsz is.
2011. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én jégkrémet veszek neki, szereti a Magnumot, és most van aranyos kicsi kivitelben, több fajta összecsomagolva. Lehet házilag is készíteni fagyit.

+ Virág.

2011. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindig azt mondja ne vegyek neki semmit. Hát mi ezt úgy szoktuk csinálni, hogy bátyám vesz neki egy nagy doboz kedvenc bonbont, én előtte nap kitakarítom az egész lakást, aznap pedig főzök én a családnak. Így van egyetlen nap amikor beleegyezik, hogy ne csináljon semmit.
2011. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy 2010-ben milyen ajándékkal kedveskedtünk Édesanyánknak a Nővéremmel. Volt egy régebbi fénykép, amit digitális fényképezőgéppel csináltunk, de a Nővérem előhívatta. Rajta volt az egész család: Anyukánk, Nővérem, Bátyám és én. (A kép Anya szülinapi vacsoráján készült egy étteremben.)

Szóval előhívattuk, és vettünk hozzá egy fából készült keretet, aminek hullámos a széle, és abba beleillesztettük a képet. Majd piros színű filccel ráírtam, hogy: "Sok szeretettel Anyának!", majd alá: "2010." A végén teleragasztgattuk a képkeretet domború, színes matricákkal, és készen is volt az ajándék. :-)


E mellett még vettünk neki tusfürdőt, testápolót és egy csokor virágot is, de mondanom sem kell, a képnek örült a legjobban! :))

2011. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam : egy fadarabra festettem temperával!
2011. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon jók az ötletek !

Most már teli vagyok ötletekkel! Azért ha valakinek van még kedve irhat még valamit :)

2011. ápr. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!