Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem ad...

Van itt olyan, aki nem ad ajándékot anyák napjára? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 11:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

En sem fogok adni...meg azt sem tudnam elkepzelni,hogy boldog anyak napjat kivanjak neki,de lehet azert egy enyit megprobalok benyogni.Egyszeruen nagyon felszines a kacsolatunk ,erzelemkifejtesek nelkul.Anyam nem ez az erzelgod tipus,pedig neha jol esne egy oleles,egy jo szo,de en valahogy nem tudok nyitni fele,o meg biztosan nem fog.

Amikor kisebbek voltunk a tesommal mindig keszitettunk neki valamit:sutemeny,kepeslapot,stb.

Most el lehet ezert itelni engem,hogy halatlan vagyok,mert

o nevelt fel vegulis es ennyivel tartozom neki,hogy legalab felkoszontom ...de lehet nem csak az en hiban,hogy ilyen nevelesben reszesultem,hogy mara egy normalis tarskapcsolatot nem tudok kialakitani,mert egyszeruen nem erzek az emberek iranyaban semmit,mindenkivel felszines es elutasito vagyok.Most probalok ezen valtoztatni,de nem nagyon akarodzik menni.

bocs,hogy ennyire reszletesen kifejtettem,lehet egy resze nem is tartozik ide,de jo volt kiirni magambol mindezt.

2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
én se! hívtam, hogy ámennék a gyerekemmel de köszöni nem kér belőlünk, randija van és arra készül.
2011. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Én is, mert nincs pénzem ilyenekre. De mindenképp rajzolok neki valamit, hogy érezze a szeretetem. :)
2011. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
ez elég szánalmas indok hogy nincs pénz ilyenre.. én a heti kajapénzem tettem félre suliból hogy vegyek neki ajándékot.. ennyire irigy nem lehet valaki hogy az anyukáján spóroljon :S
2011. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

"ez elég szánalmas indok hogy nincs pénz ilyenre."


Nem mindenki kap zsebpénzt, mint egyesek.

2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Az is szánalmas indok, hogy én sose kérek/kapok kajapénzt? Az sokkal értékesebb, amit az ember csinál, mondjuk rajzol vagy gyöngyökből készít valamit, szerintem. Meg soha semmilyen pénzt nem szoktam kapni, és nem is várom el tőle, hogy adjon. De itt nem is a pénz a lényeg, hanem hogy lássam, hogy boldog.
2011. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

ki mondta hogy kapom a zsebpénzt amit rá költök (vagy amúgy kajára)? én dolgozom, boccsánat. létezik diákmeló.. :)

igen szép dolog a rajzolás, én is szoktam az ajándék mellé, meg virágot is szedni. de a te válaszodból nekem az jött le hogy te csak sajnálod rá a pénzt

2011. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Én se adok,nem törödött velem régen se nem jó családban nőttem fel,most sem keres mindig én kérdezem meg mizu,arra se válaszol csak köszön(msn).nem hív,habár munkanélküli,megértem de tesómat egyszer felhívta ha van vmi akkor megkeresi,nem anyának való,de azért valahol szeretem.de kezdek beletörődni h ilyen elfogadom ő magának való.régen is ez volt.éheztem is néha,nem az a fajta aki kimutatja h szeretne,és ez nem jó,már nem vele lakom de sose fogok vele összeköltözni az tuti.tesóm se bírt vele lakni.írok neki levelet azt csá.sajna ez van,pedig mindig boldog családra vágytam elsírom magam az ilyen családi filmeken is.de most már túl tezsem néha magam,és az én családom boldog lesz ugyanúgy én is az vok nagyon boldog.
2011. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerem az anyámat, nagymamám pedig már sajnos meghalt.
2011. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

én lennék a legboldogabb ha olyan lenne a kapcsolatunk hogy adhatnék neki. de nem olyan.

hozzáment egy pasihoz aki megver ha anyám nincs itthon és hiába mutatom a kék foltokat nem hisz nekem :/

de már csak 3 év és húzhatok itthonról jó messzire ;)

15L

2011. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!