Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után a férfi nem kezdhet...

Válás után a férfi nem kezdhet új életet csak a nő, vagymi?

Figyelt kérdés

Milyen érdekes hogy minden nőnek azt mondják h egy rossz kapcsolatba nem szabad maradni,de a férfi meg a gyerek lelkivilága miatt maradjon? Mert ha ő a válás után új kapcsolatot kezdeményez,esetleg gyereket is vállal akkor elhanyagolja a régi gyereket. Minden problémát ami vana gyerekkel azt arra fogják h megviselte a válás,mert az apuka lelépett ás más nőknek csinált gyereket.

nem figyeltétek meg hogy ezen az oldalon az elvált apákat csak támadni szokták?


2011. ápr. 30. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

A nők ilyenek, kompromisszumról,egyenlőségről meg satöbbiről magyaráznak de közben meg...

Szánalmasak.

2011. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

sztem több a feminista nő az oldalon mint szimpla férfi.


emlékszem arra a kérdésre mikor az édesapa 120at adott gyerektartásra. fizette a gyermek lovaglását ,különóráit+ ruháit+ törlesztőrészletet a házra ő meg ment albérletbe a gyerekkel. mondta h a sok törlesztőrészlet miatt márcsak hónapról hónapra él. nah ezek után is még volt aki őt támadta.

2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát első, te szánalmasabb vagy a nőgyűlölő beszólásaidért.

Amúgy megjegyezném, mint férfi, hogy többen tojunk a gyerekeinkre, mint a nők. Elég a kérdéseket is csak visszaolvasni, sokan vagyunk bunkók, ha új husi kerül a képbe.

32/F

2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

12.12es vaok


nem bántásból írtam ezeket szimpla tényként. benn vagyok a top 50-be elég sokat olvasok gyakorikérdéseket és ezért van az h én is észre vettem ezt.

2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen van sok bunkó férfi,de mikor egy kérdésből vagy válaszból világosan kiderül h nem a férfi a hibás,és minden tőle telhetőt megtesz akkor is őt támadják. Meg mikor tények ismerete nélkül támadnak azt is bírom
2011. ápr. 30. 12:15
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Hát ne haragudj kedves első válaszoló.de mi vagyunk szánalmasak?

Akkor azok az apák milyenek akik csak akkor jelennek meg amikor kell nekik valami.de a gyereknek se szülinapja,se karácsonya,se húsvétja se semmije nincs az ő szemében nagyrész mert ,,új életet kezdett és a csaj fontosabb a gyerekénél" igy totàl elfelejti a gyereket.mire a gyerek megszokja,hogy az apja nincs itt addigra ujra megjelenik.azt nem is a gyerekhez jön csak hogy adjál màr ezt meg azt.

A másik meg,hogy elhanyagoljuk a kisebb miatt az elözö kapcsolatbol született gyereket vagy gyerekeket?!lehet hogy van aki igen.de nem kell általánositani.van olyan idöszaka a picinek amikor sokkal többet igényli az anyját mint a nagyobbak,de ez nem jelenti,hogy elhanyagoljuk a nagyobb gyereket!!!

Persze joga van a férfinak is ùj életet kezdenie,de azért ne felejtse már el,hogy az a gyerek az övé is,ugyanugy kell törödni vele mint amikor még együtt volt a gyerek anyjával.sok mindent meg lehet oldani ha mindkét fél normálisan áll a dologhoz.

2011. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Ahhha, 32/N:)

Egyébként talán nincs igaza a kérdezőnek?

Az volt az egyik legkirályabb mikor volt egy kérdés arról, hogy a kérdezőnek nem főz a hétvégén a párja, amit nehezen tolerál, mert ha hétköznap nem is, de hétvégén főzhetne.

Na erre amit a kérdező kapott, hogy ő mit képzel magáról meg ők már így meg úgy kidobták volna meg bla bla bla, tudod a szokásos nagyon határozott női sóder.

Aztán kiderült, hogy nem pasi, hanem nő a kérdező.

Onnantól kezdve rögtön ment a "jah hát igazad van tényleg összedobhatna valamit":D

2011. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,Úgy érzem te vmit félre értettél a kérdéssel kapcsolatban.

Nincs arról szó h az anya elhanyagolná a gyereket. Arról írtam h elég sokan tények ismerete nélkül támadják az elvált férfiakat,sőt akkor is mikor egy válaszban vagy kérdésben világosan le van írva h egyáltalán nem hibáztató az apa. De elég sokan támadják,és ha bármi probléma van a gyerekkel azt már arra fogják h az apa elhagyta,meg még új családot is alapított,és h a gyereknek ez milyen rossz.

Ilyenkor nekem úgy tűnik h csak a nőnek van joga egyesek szemében lépni egy rossz kapcsolatból,és új életet(új kapcsolat) kezdeni.

2011. ápr. 30. 12:33
 9/21 A kérdező kommentje:
12.27nek irtam a kommentet
2011. ápr. 30. 12:34
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Gondoltam, én felbírtam fogni miről szól a kérdés csak ő nem.

De igazából ő is, ez is tipikus női vonás, hogy eltereljük a szót másfelé, mert nehogy már másnak legyen igaza.

2011. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!