Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyának anyák...

Mit csináljak anyának anyák napjára?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem, így nem tudok neki venni semmit és nem is szeretnék,mert szerintem többet ér, ha csinálok neki valamit.
2011. ápr. 30. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Színes papírra írjál neki beváltható bónokat. Ilyeneket írj rá: pl. ma elmosogatok, vagy ma felpórszívózok, vagy ma elmegyek helyetted a boltba bevásárolni, vagy megmasszírozom a lábad, vagy kitakarítom a szobámat....stb...stb.
2011. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van nyomtatód? Csinálhatnál naptárat.. Vagy valami képeket összeszerkeszteni :)

Egyébként hány éves vagy?

2011. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

csinálj neki bögrét. gyúrmából, és égesd ki.

vagy fűzz neki valmai nyakláncot, hobbiboltok talán még niytva vannak, és az nem is olyan drága

2011. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hnap lesz?:O
2011. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinálj só-liszt gyurmát, és nyomd bele a tenyered, azután fesd ki vízfestékkel.
2011. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudod beszerezni a kellékeket, a barkácsoláshoz, akkor pedig szedj neki virágot!
2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem írj nek egy szép verset egy lapra, próbáld meg a legszebb betűkkel amiket kitudsz hozni magadból:)

Utána gyújts egy gyertyát, és tess a papír alá, amíg ki nem barnul a papír!De vigyázz ki ne égesd.Ne tedd túl közel:) a széleit kicsit meglehet égetni, hogy jobban nézzen ki...Utána viasszal csöpögtess az aljára egy foltot,és ha van valami nyomdád, nyomd bele:)Szerintem hatásos:)

2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek mind tökjó ötletek szerintem. :) Ha tudsz sütni, és nem lábatlankodik otthon, akkor kereshetsz valami egyszerű sütireceptet is, amit meg tudsz csinálni. Szerintem a közös program is jó, nem kell valami komolyra gondolni, csak szánj rá egy kis időt, vidd el sétálni egy parkba, vagy hívd meg egy fagyira...
2011. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csilli-villi rendet mindenhova,magadtól!!

Vagy csináld azt amit én

Reggel megfőzöm neki a kávét,és megcsinálok két szelet kenyeret és leültetem reggelizni :) csak orgonát kéne még vhonnan lopnom

2011. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, még végig gondolom.

Amúgy 16 éves vagyok.

2011. ápr. 30. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!