Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibajom van? Miért pánikolok...

Mibajom van? Miért pánikolok be, és érzem magam igy? Mit tehetnék ez ellen? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

a legelső barátom (akkor 15voltam) egy papucs volt, 8hónapig voltam vele, nem vitt haza sosem bemutatni, én hazahoztam. sosem felejtem el, hogy apámhoz járt át, nyalt neki vele volt, ajándékokat hozott neki, mert félt tőle.

amikor valamit szóvá tettem a srácnak elkezdett bőgni. szörnyű emlékként maradt meg.


Az előző pasimmal 1évig voltam együtt, 4hónapja szakítottam vele, nem szerettem, fellángolásból voltam vele. És azt hazudta hogy ő nem apámhoz fog átjárni, erre persze félt tőle. Holott nem eszik embert...nemértem

szóval ha neki is mondott vmi apám ő is félt...

Eléggé rossz érzés volt, folyton ingadoztam mert nem szerettem...1x jó volt vele, 1x nem


azóta olyan srácot szeretnék aki nem fél apámtól és nem hozzá jön hanem hozzám. ha a családbemutatásra kerül a sor remeg a gyomrom, hogy gáz lesz és forditva sose les igy mert egyoldalú lesz...


most van egy pasim 1hónapja jráunk, tegnap ballagásom volt elkerülhetetlen volt hogy be ne mutassam a 20fős rokonságomnak.

elég nyomasztó volt nekem.

és bepánikoltam, nemtudom miért.

görcsöl a gyomrom mostis az idegességtől, félek.

egyszerűen valami nyomaszt, és hirtelen úgyérzem nála is ingadozok érzelmileg, pedig 1hete még semmi bajom nem volt. most mindenbe hibát látok. mondtam neki h legyen vége, egyszerűen menekülök, de nemtudom mibajom. össze vagyok zavarodva, félek. nemtudom mitörtént velem... hiányzik is meg nemis, komolyan nemértem magam.

talán megijejdtem hogy nála is ingadozni fogok és magamba is beszélem?? és félek hogy őis benyal apámnak??

miez bennem???5let???


2011. ápr. 30. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért félnek apádtól? Mond nekik valamit, úgy viselkedik? Nem értem, keress magadnak érett felnőtt embert, ne beszari kiskölyköt.
2011. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert vannak béna-bántó poénjai és direkt az a célja hogy beszarassa a pasijaimat... a mostani nem ilyen, csak félek hogy ilyen lesz... magyarul félek hogy ismétlődik a mult:S
2011. ápr. 30. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne magadban keresd a hibát, hanem beszélj apáddal, hogy kicsit fogja már vissza magát, plusz a biztonság kedvéért beszélj a pároddal is, készítsd fel, hogy apád milyen, hogy ez benned mit vált ki, így tudni fogja mivel áll szemben, nem fog megijedni.


Mondjuk az biztos, hogy egyszer szólna be apám a páromnak, soha többé nem vinném oda, és én is lépnék le ahogy lehet.

2011. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de most hirtelen mitől ijedtem meg annyira hogy ingadozom hogy jó vele...de mégse...és nemtudom mit érzek

eddig ugyéreztem szeretem... de most mégse:( mivaN???

2011. ápr. 30. 13:05
 5/10 A kérdező kommentje:
vagy szeretem csak a félelem erősebb bennem?
2011. ápr. 30. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:

nem vagy könnyű helyzetben!

Apád valószínű jó fej, és csak azt akarja hogy ne legyen olyan pasid, aki beszari,puncsolós, és ne te vagy neki az első.

Ne izgulj, mit vállt ki apukád a fiukból.Hiszen ha egyszer olyan barátod lesz aki valóban szeret,tudja majd kezelni a helyzetet.Észre sem fogod venni rajta hogy bármi is változott volna. Vagy ha a fiu beilyed,akkor nem érdemel meg téged. Valóban egy idősebb fiú máshogy reagál az ilyen helyzetekre,nézz körbe a 22-25 közötti fiuknál.Megfogsz lepődni hidd el!!

2011. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

pont ez az hogy faterom azt szereti ha nyalnak neki...és ezt akarja elérni. imádja ha félnek tőle... és ha be védem a srácot még én vagyok leoltva hogy mellettem mindenki papucs mert nemhagyom szóhoz jutni, meg elrángatom tőle:S

a mostani barátom 19éves, és egyáltalán nemvolt tegnap zavarba előtte, ha kérdezte válaszolt stb. nem láttam h félne.

csak azért van bennem egy félelem, és sztem annyira bestresszeltem hogy belekeverem az eddigi érzéseimet és ezért zavarodok össze.

2011. ápr. 30. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Akkor apáddal van a probléma.Kérdezd meg tőle,hogy magának keress egy hódolót vagy azt szeretné hogy te boldog legyél?

A barátod meg most egy nagy feladat előtt áll.Vagy megoldja vagy nem.Ha valóban szereted,márpedig ha szeretsz valakit nem vagy bizonytalan egy percre sem,akkor ez nem lesz gond.Ne gondolj butaságokra,mert akkor sosincs jó vége:)ha valamit túl bonyolítasz.Tedd fel a kérdést magadnak,ő az akivel lenni akarsz vagynem.Ne keress kifogásokat mert az már rég nem jóóóó!

2011. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"csak azért van bennem egy félelem, és sztem annyira bestresszeltem hogy belekeverem az eddigi érzéseimet és ezért zavarodok össze." - kérdező: itt a pont:)))


próbáld meg, azt, amit egyébként mindig is kellene:

hogy ne hasonlítgass, ne rántsd a mútba a jelent (ott az, ami élő eleven -meghal!)

Próbálj meg teljes valóddal a jelenbe lenni:

itt és most. Amint van -úgy rátekinteni a dolgokra, eseményre, folyamatra.

Ez megvalósítandó feladat! erre koncentrálni kell, mert a régi fájdalmak ott vannak elásva, és felszínre akarnak jönni. Jó lenne, azokról tuadtsítani, hogy már nincsenek, a múlt már elmúlt- és csak ha feldolgozatlanul elásva vannak tudatodban, akkor támadnak, ha lehet.

Ki kell ezeket az emléklényeket(vedd úgy, kismanók) ásni- sorban (vagyis analizálni magadban, és megérteni(magadhoz ölelni szeretettel ) és akkor eltűnnek!!!!!

nna, de most a vizsgákra koncentrálj:))) majd utána..


Sok boldogságot, szorgos belső,lelkimunkát kívánok!

2011. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*jav: jelenben lenni

tudatosítani

2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!