Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül akinek nincs barátnője? Nem szerelme, csak igazi öribari!

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, eddig volt kb.4 igazi jó barátnőm, 3 ebből a kapcsolatból azért ment szét mert messzire költöztek végleg, 1 pedig azért mert valamiért már nem jöttünk ki egymással, de nem is ez a lényeg, de kb.3 éve nincsen barátnőm, csak sógornőmmel vagyok így barátnő szinten de ő meg se olyan mint a régi barátnőim akikkel bulizni, vásárolni stb. jártunk és nagyon hiányzik valaki, valamilyen szinten az én hibám is de nagyon nehezen kötök barátságot, és nem is vagyok szimpatikus egyből mindenkinek csak aki jobban megismer, próbálok nyitott lenni de a csajokkal akit ismerek mindig csak felszínes beszélgetéseket "bonyolítunk", úgy érzem már sose lesz többé barátnőm... van aki hasonló szitu után mégis barátságra tett szert?
2011. ápr. 30. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem amióta férjhez mentem, fokozatosan lemorzsolódtak a barátnőim, pláne amikor gyerekeim lettek,(korán mentem férjhez, ők 30 évesen sem tartanak ott), már nagyon kevés közös programunk van, évente 1-2szer találkozunk, kényszeredetten. Nem is látok rá sok esélyt, hogy új barátaim legyenek, pedig olyan jó lenne!

30N

2011. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs barátság hasonló szituáció után,csak nagyon nehezen lesznek így az embernek barátai.Én most 15 évesen leépítettem majdnem minden barátságot,most laza kapcsolataim vannak.A szerelmem miatt.De majd lesznek jobbak.
2011. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy 3-an messzire költöztek, nem lehet igazi akadály, ha tényleg barátnők voltatok. Nekem az egyik legeslegjobb barátnőm 200 km-re lakik tőlem, mégis évek óta töretlen a kapcsolatunk. Neten, telefonon tartjuk a kapcsolatot, amikor pedig bármilyen különleges esemény van vagy egyszerűen csak van pár szabad napunk, megyünk egymáshoz és együtt töltjük. Szóval szerintem ne tegyél le róluk, új barátokat találni már nem olyan egyszerű :)
2011. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne álltasd magad azzal, hogy így is jó neked, barátokra midnenkinek szüksége van. Nekem még gimiből maradtak meg a barátnőim, 2 más országban, 3 más városban lakik, egy ott, ahol én, mégis megmaradt a barátságunk és meg is fog, az biztos. Próbálj te is nyitottabb lenni és barátokat szerezni, vagy felkersnia reégieket. Modern világban élünk, internet és telfon segítségével is fent lehet tartani barátságokat, néha meglátogatni egymást, együtt nyaralni, stb. Mi így csináljuk.

24/N

2011. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. A kiskori legjobb barátnőmmel holnap lesz, hogy 5 hónapja nem beszéltem. Ő most éli a bulizós korszakát, én meg épp kinőttem belőle, és nem érti meg, hogy jobban szeretek itthon lenni, a párommal. Még magamnak is nehezen ismerem be, hogy borzasztóan hiányzik. Csütörtökön lesz a szülinapon, kíváncsi vagyok eszébe jutok-e, felköszönt-e.

Fej a fejjel, tudom nehéz barátot találni, de Neked is sikerül, és nekem is.

2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem több éves tanfolyamon, vagy egyetemen stb. ahová sokáig jársz és rendszeresen, ki tudsz még alakítani barátságokat.Ne keseredj el. Én 33 évesen beiratkoztam egy 4 éves tanfolyamra, ahová hetente egyszer kell járni. Két év alatt nagyon szépen kialakult egy barátság.
2011. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia:)

nem vagy egyedül...szerintem nagyon sokan vannak így...

nekem még olyan barátaim se nagyon vannak, akik nem "öribarik"...1 barátnőmet mondhatom nagyon jó barátnőnek, csak vele sem érzem már annyira jól magam, és nem is talizunk túl sűrűn, legfőként azért, mert már nem egy suliba járunk...

amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy néha nagyon rossz, hogy nincsenek barátaim, de ha belegondolok, akkor inkább ez legyen, mint sok olyan barátnő, aki csak kihasználna, vagy megbántana, irigykedne, vagy kétszínű lenne:)

próbáld meg te is így nézni ezt a dolgot...persze, ez nem azt jelenti, hogy mondj le a barátnőkről:) hidd el, hogy mjad lesz még barinőd, akivel nagyon jó barátságban lehetsz majd...:)

mert ha pl. az ismerkedéssel nincs problémád, akkor no para:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, többen vagyunk így mint gondoltam, az a baj ezzel a távkapcsolattal hogy igen kb.300 km és ott nekik már vannak más barátaik és így évente 1-2x találkoztunk már nem volt az igazi, megváltoztam én is gyermekem is született, próbáltam kisbabás anyukákkal barizni de az is csak felszínes volt, meg hát az egyik problémám amit írtam hogy valamiért nem nagyon vagyok így első látásra szimpi, a régi barátaimmal is több év volt míg összecsiszolódtunk de aztán nagyon nagyon jó volt velük, és mindig sírok amikor jobban elmerengek a régi napokon, most is jó az életem, mert tényleg csodálatos dolog anyának lenni és semmiért nem cserélném el, csak valamikor úgy összejönnek a dolgok és olyan jó lenne egy nagy tál jégkrém vagy bor mellett elbeszélgetni röhögni valakivel...
2011. ápr. 30. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...az, amit írtál, hogy nem látnak mások szimpinek, míg nem ismernek és sok idő mire összebarátkzol másokkal, na ez tuti rám is:)

nekem ez az ismerkedés is baromi nehéz:S vhogy annyira nehezn nyílok meg, és sokszor alig mondok vmit, mert nem tudom mit mondhatnék, nehogy rosszat kérdezzek, mondjak:(

és ezért már el is könyvelnek kis szótlan lánynak...pedig ha jobban megismernének énis tudok hülyülni, meg minden, csak gátlásos vagyok:(

namindegy, most nemis rólam van szó, csak gondoltam leírom, hogy tényleg nem vagy ezzel egyedül...:)

amúgy az a tanfolyamos dolog nem rossz ötlet ám:) pl. ilyen jóga, vagy amihez kedved van...és hátha kialakul egy jó barátság:)

én mennék ha lenne a közelben, és lenne aki eljönne velemmmm, de hát nálam már ez is gond:D

biztosan találsz majd jó barátnőt, türelem...:)

pusziiiiiii

2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, és jó olvasni hogy nem vagyok egyedül, én járok most tanfolyamra de már ez is olyan felnőttes, tudod mindenkinek megvan az élete már, járok aerobikozni is egy héten 2x de most új helyre, és azért itt is dumálunk meg minden de hát ugyanaz mint a tanfolyamon, gyorsan lezavarjuk aztán mindenki megy a dolgára, meg ilyen korban már mindenkinek megvan a maga társasága.. egyébként melyik megyében laksz? én békés megyei vagyok:)
2011. ápr. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!