Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül akinek nincs barátnője? Nem szerelme, csak igazi öribari!

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, eddig volt kb.4 igazi jó barátnőm, 3 ebből a kapcsolatból azért ment szét mert messzire költöztek végleg, 1 pedig azért mert valamiért már nem jöttünk ki egymással, de nem is ez a lényeg, de kb.3 éve nincsen barátnőm, csak sógornőmmel vagyok így barátnő szinten de ő meg se olyan mint a régi barátnőim akikkel bulizni, vásárolni stb. jártunk és nagyon hiányzik valaki, valamilyen szinten az én hibám is de nagyon nehezen kötök barátságot, és nem is vagyok szimpatikus egyből mindenkinek csak aki jobban megismer, próbálok nyitott lenni de a csajokkal akit ismerek mindig csak felszínes beszélgetéseket "bonyolítunk", úgy érzem már sose lesz többé barátnőm... van aki hasonló szitu után mégis barátságra tett szert?
2011. ápr. 30. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 34 vagyok, és mióta komoly kapcsolatom lett, ill. házasság belőle (összesen 3 éve), elmaradtak a barátok, akik amúgy sem voltak sokan. Egyik külföldre ment, a másik nem bírta elviselni, hogy az én párom jobban megbecsül engem, mint az övé őt, és ejtett. :( A harmadikkal pedig lassanként ritkultak a találkozások, már kb. január óta nem láttam. Bulizni pedig régen sem buliztam.

Kb. fél év múlva babát is tervezünk, amitől eléggé para van. Jó lenne hasonló lányokkal ismerkedni.

Egy időre láthatóvá teszem az elérhetőségemet, hátha... :)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nekem 25-26 évesen még könnyen sikerült barátokat találni (a fenti 3-ból kettőt, a harmadikat egyetemen "szedtem össze"). Azóta csak suliban és munkahelyen barátkoztam, de abból csak munkahelyi "kapcsolat" lett, bár eléggé intim dolgokról is tudunk beszélgetni. De az mégse olyan, mert pl. hétvégén nem kommunikálunk, max. sms, ha nagyon muszáj.

2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
uccsó előtti vagyok:) én pest megye...:) igen sajna a felnőttes tanfolyamokon meg az van, hogy megy mindenki a maga dolgára...amúgy szerintem aki nem jár bulizni ( én is ilyen vagyok ) nagyon nincs is máshol lehetőség ismerkedni...szóval én már nem tudom:S mindenki el van a saját dolgaival, mondjuk ez sokszor érthetői is...csak jó lenne pár jó barátnő, pletykázás:) most vhol láttam, hogy szó volt olvasókörről...nem tudom ilyen van-e vhol, mondjuk nem annyira izgi, de talán az ilyen helyen jobban össze lehet barátkozni...vagy ami nem arról szó, hogy meglegyen az oklevél a tanfolyam elvégzéséről...hát nem tudom:D na mindegy:D majd csak sikerül egy-hét barátnőt találniiii:)
2011. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!