Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy szültetek...

Megbántátok, hogy szültetek egy gyereket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem bántam meg. És remélem, később sem fogom :)
2011. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Milyen kérdés ez???Életem legjobb döntése volt, pedig 17 éves voltam.Ma volt a ballagása a 18 éves gyönyörű fiamnak...
2011. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Aki meg is bánta, nem valószínű, hogy be fogja vallani magának.Én nem tudom, meg lehet-e bánni, de azt hiszem igen.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Több emberrel is beszéltem akik megbánták, de nagyon közeli viszonyban kell lenni az illetővel, hogy ilyet bevalljon.
2011. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak olyan pillanatok :D Pl. mikor hisztériázik. (Februárban múlt két éves) De összességében dehogy bántam meg, a világ egyik legszerencsésebb emberének tartom magam, hiszen megadatott, hogy egy okos, egészséges és gyönyörű gyerekem legyen.
2011. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azt nem tudod, mi az oka, hogy megbánták?
2011. ápr. 30. 23:29
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem hogy megfogom, de az előző kérdés feltevője igen, esetleg őt meginterjúvolhatnád ;)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából tényleg elég nehéz eképzelni... Én olyasmire gondolok, hogy igazából nem is vágyott még az illető babára, csak valamiért mégis beleugrott. Pl. meg akarta tartani a pasiját, menekült a munkahelyéről, stb..., és amikor ott volt a Picúr, rájött, hogy ezzel nem oldotta meg a problémáját, csak megsokszorozódtak a teendői. (ilyet ismerek is)Minden jót Nektek, és nagyon boldog babázást mindenkinek! Üdv, 16 hónapos pici fiú anyukája.
2011. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
A belinkelt kérdés hü.yeség ide. Ott nem is született gyerek, sőt, még csak tervezi a szerető, hogy teherbe esik. Akkor hogy bánhatta volna meg, hogy szült egy gyereket!?
2011. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ismerösöm megbánta. Azért,mert a párjáról kiderült,hogy alkalmatlan apának,nem segitett neki semmit a gyerek körül,mindent neki kellett csinálnia. A babája borzalmasan sírós volt,kiskorában hisztis,nagyobbként akaratos. Szó sincs róla,hogy ne szeretné,de nem így képzelte el a gyereknevelést.
2011. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!