Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy szültetek...

Megbántátok, hogy szültetek egy gyereket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
úgy írtam, hogy meg FOGOM. A kérdés feltevője pedig szemmel láthatóan már döntött :)
2011. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
nem bántam meg, soha nem is fogom! Ő a mindenem, az örömöm, a bánatom! életem legjobb döntése volt, hogy Őt szerettük volna... :)
2011. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsődlegesen az miatt, hogy a gyerek után semmi szabadságuk nincs. Jártak bulizni, utazgattak, stb. Ezek megszűntek, mert amíg ketten egész jól kijöttek a pénzből, hárman megélnek de másra már nem marad.


A legdurvább, csak annyi volt, hogy "bocs, de még élni akarok". Aztán ott is hagyta a csajt, meg a gyereket is.


Egyikőjük sem gondolta át, hogy mivel is jár egy gyerek.

2011. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm aki nekem bevallotta, hogy néha úgy érzi nem kellett volna bevállalnia anno a babát. Gyógyszer mellett véletlenül esett teherbe 3 hónap ismeretség után. A lány már nem volt húsz éves, így nagy vívódás után, de bevállalták a babát. A barátnőmnek azelőtt nem volt rossz élete, jó munkahelye volt, nem dúskált ugyan a pénzben, de egyedül tartotta el magát, bérelt egy lakást, volt saját (hiteltől mentes) autója és még sorolhatnám. Szóval, összeházasodtak és megszületett a kisfiúk. A férjéről időközben kiderült, hogy egy csaló, rengeteg embernek tartozik (több milliós adósságai vannak), csajozik, és mindemellett beteges hazudozó is. A barátnőmmel eladatta az autóját és behiteleztek egy 5 milliós autót, persze a barátnőm nevére. A házasságuk persze romokban hever, a barátnőm odaköltözött a szüleihez vidékre (azelőtt Budapesten éltek) és most ott tart, hogy a kisfián kívül még egy csomó adóssága van, és teljesen kilátástalannak érzi a jövőjét. A volt munkahelye megszűnt, nem tud elhelyezkedni, szóval eléggé padlón van. Imádja a kisfiát, de legbelül tudja, ha egyedül lenne, akkor egyszerűbb lenne ebből a mély gödörből kilábalnia, pl egy külföldi munkával, de egy kisgyerekkel nem igazán tud pattogni.
2011. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
86%
Ne gondolj ilyet még akkor sem , ha vannak nagyon nehéz pillanatok!-mert ugye azok vannak. Az élet legnehezebb feladata a gyermeket nevelni , jól nevelni! Nekem is van tapasztalatom benne , nem is kímélt a sors , noha szerencsések vagyunk , mert alakulhatott volna sokkal rosszabbul! Hiszek benne , hogy az idő , a szeretet, a törődés és a türelem segít és jobbá alakulnak a dolgok ! A nehéz pillanatokban sem bántam meg , sőt !!! Ma is szeretem , és bármi történt , történik , és lesz akkor is a gyerekem és örülök neki , hogy van !
2011. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

egyébként azt el tudom képzelni, hogy mikor egy tinilány teherbe esik és ezért ott kell hagynia az iskolát, hogy megszülhesse a babát, se szakmája, se munkája, szegénységben élheti le az életét azt mondja, megbánta, hogy nem 10 évvel később szülte meg.


magam részéről soha nem fogom megbánni és szeretném ha majd még egy babát szülhetnék :) legcsodálatosabb dolog az anyaság!


1,5 éves picur anyukája

2011. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Ohó,van pár szülő aki ezt vágja a kamasz kölyke fejéhez(minek szültelek meg? adtalak volna oda másnak? semmire nem vagy jó,miért vagy itt?)... nos,hogy igaz-e... hát néha annak tűnik.
2011. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem. Négy gyerekem van, de mivel mind fiú, egyel még megpróbálkozunk, hátha lesz egy kislány is. Minden adott a boldog családi élethez, szeretet, törődés, segítség egymásnak, és a biztos egzisztencia. Ha mindez megvan nem lehet megbánni.
2011. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem bántuk meg, sőt próbálkozunk a kistesóval. Hihetetlen, hogy mennyi erőt tud adni, érte érdemes minden reggel felkelni! Egyetlen mosolyával fel tud vidítani, ez egy igazi csoda. Persze ő is szokott hisztizni, nekünk is le kellett mondani egy csomó dologról, de megérte. Ha újra kezdhetném, akkor sem csinálnám másképp.
2011. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nincs még gyerekem, de el tudom képzelni. Sokáig eszembe se jutott, hogy kellene gyerek, mert a saját szórakozásom, szabadságom előrébb való volt. Nem nagyon jártam bulizni, de tudtam, hogy most még alhatok szombaton délig, ha úgy tartja kedvem, vagy egy vasárnapot végigfekhetek az ágyban, elmehetek sétálni, kávézni, nincs kötöttség.


Mostanában kezdem úgy érezni, hogy megérné feladni ezeket egy gyerekért. Ha 3-4 éve gyerekem születik, biztos lettek volna keserves gondolataim is...

Én mostanában értem meg erre, régebben még nem voltam kész rá.

2011. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!