Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Idegenként...

Miért csinálja ezt? Idegenként élek az otthonomban. Kérem csak az írjon, aki elvált, vagy elvált szülők gyereke.

Figyelt kérdés

A szüleim lassan 2 éve elváltak. Apu elköltözött, 2 nővérem nem lakik itthon, csak anyu a húgom én, és a pasija.

Utálom az embert. Nem tehetek róla, utálom, csak azért mert van. Mert itt van. A válás óta itt lakik, 10 évvel fiatalabb anyámnál. Tele van hülye rigolyákkal és szokásokkal amiket hozott otthonról, és az helyett h ő alkalmazkodna, nekünk kell igazodni hozzá a saját otthonunkban.

Állandóan ellenőrizgetve vagyok, ha én zárom be este az ajtót, képes kinyitni a bejáratit, hogy a terasz ajtó zárva van-e. Ha hátra megyünk az udvarra és nincs a lakásban senki, ajtót kell zárni. Ha én az emeleten vagyok és ők elmennek, bezárnak mint egy hülye dedóst, mondván "az emeleten vagy nem hallod". Francokat nem, mindent lehet hallani mert a falak viszik a hangot.


Soha nem kapcsolgattuk a konnektorokat, most minden használat után le kell, és idegesítő.


piponya kis alaknak látszik de szerintem tuti visszaél azzal, h hatalma van anya felett. Bármi szar kis dolog van, azzal fenyegeti anyát, hogy elhagyja. (ez tuti nem egészséges) Ki lesz a felelős? ÉN! Már az is a fejemhez volt vágva, hogy szét akarom őket szedni, azzal, hogy nem segitek a házi munkában. Ha ezt akarnám, van annyi eszem h okosabban tegyem, mellesleg egész nap tanulok.

Én nem kérhetem, hogy csináljon anya nekem reggelit, ő meg minden 'légyszi' v 'kérlek' nélkül odavágja anyámnak és ugrik, még ha csak egy pohár víz is kell neki. Velem összeveszett anya, mert a tányér a mosogatóba, nem pedig a gépbe teszem, az meg mint a kiskirály leül, eszik, elmegy.

Legutóbbi pl az volt, hogy reggel mentem le, anyám villámszóró szemekkel nézett rám, mert az ő drgágasága nem tudott miattam aludni egész éjjel, mert én hajnali 2-kor felkeltem, hogy mosdóba menjek. Ez mekkora idiótaság? WC-t csak lehúzom, kezet csak mosok, arról meg nem tehetek h hangosak a csövek. Megint én voltam a szemét.


Némelyik piti dolognak tűnik, de ebben élni nem tejfel. Bár már mi hülye baromság nem tetszik a hapsinak, anyám egyből pikkel rám, (és ezt nagyon jól tudja)szóval akkor ki túr ki kit?

Anyám egy ideg, ha lassan jön haza az ember, és pl kupi van, mert munka és rendmániás. Sose láttam anyámat ilyennek.

PEdig szeret engem, mert haza jövök a koliból madarat lehetne fogatni anyuval.

Tudom, el kénem ennem, de nem tudom megtenni. Apuhoz nem tudok menni, koleszban nem bírom 2 hétnél tovább. 3év van még az egyetemből. meg a tüske attól még bennem van.

A pasassal max köszönünk egymásnak, soha nem beszélünk, én nem megyek oda hozzá, ezt ne is javasoljátok.


Múltkor fogtam magam, felültem a vonatra, hogy elmegyek a páromhoz egy pár napra, éljenek boldogan. Erre anyám felhívott, hogy nem így kéne megoldani h elfutok, meg h minden jött-menttel megdu.atom magam. (mert elmentem a páromhoz)

És nem lehet vele beszélni róla, mert én is ingerlékeny vagyok, nem tudok a témáról higgadtam beszélni, anyám meg egyből támadásnak veszi és egyből ideges. Szavam nem lehet. Nagyszüleim, nővéreim is engem pocskondiáznak, h mi bajom van. És nem lehet nekik elmagyarázni.Belefáradtam.

Anyu elvárja, h én kedveljem a hapsiját, de ő sem kedveli soha az enyémet. 3 párom volt akit haza hoztam, mindegyikkel volt valami baja, és szorongtam szinte h a jöttek, mert tudtam h anyának nem tetszik, pedig nem alvilági arcok voltak. Nem tudom teljességben megélni a kapcsolataimat, mert itthon fikázva vannak, mindegy h mit tesznek le az asztalra. Lelkiekben meg nagyon tudnak befolyásolni.


Ezt nem tudom csinálni még sok évig. Valamit mondjatok!


Kérem csak az írjon, aki elvált, vagy elvált szülők gyereke, mert a többiek nem érthetik.


20/l


2011. máj. 1. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 eves vagy koltozz el otthonrol. Az anyukad eletebe pedig ne szoljal bele, ha neki jo az a pasi,akkor neked semmmi kozod hozza.
2011. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem is költözz el.
2011. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
költözz el!Ha nem ízlik a pite, akkor ellehet menni.Nincs ezzel gond, én is léptem.
2011. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És adtok induló tőkét v mi? Írtam, hogy nem tudok elmenni.
2011. máj. 1. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Első, második, olyan nagyon könnyen beszéltek. Meg mi az, hogy az anyja pasija, az anyja élete, ne szóljon bele? Nem csak az anyja élete, mert velük lakik ő (a csajszi) is, így őt is érintik a dolgok.


Megnyugtatlak, nálunk szinte ugyanez van. Ha napi tíz percet beszélünk apával, akkor örülhetek neki.

Jó, azért ennyire nem vészes a dolog, meg mi költöztünk, de alkalmazkodás öt másik emberhez. Rohadt jó, már négy éve, és költözni én sem tudok. :(

Tanácsot sem tudok adni, mert én is tök tehetetlen vagyok, csak tűrök, próbálok minél kevesebbet itthon lenni... ezzel csak az a baj, hogy totál sz@r, gyomrom görcsben, egyszerűen félek haza jönni, mert nem tudom, mi lesz (apa párja amúgy aranyos, csak épp iszonyat hangulatember), milyen légkör vár. :(


Apa régen tök laza volt, jó ideje már szinte viccelni sem lehet vele, mert komolyan veszi, és "lecsesz". Iszonyúan hiányzik a régi édesapám, meg minden...

2011. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a mondat szúrt szemet:

"Nagyszüleim, nővéreim is engem pocskondiáznak, h mi bajom van."

Nem lehet, hogy mégiscsak Te látsz valamit rosszul?

2011. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elköltöztem húszévesen, szerintem nem is olyan korán. "Kezdőtőkém" nekem sem volt, albérletbe mentem, dolgoztam, abból fizettem. Többen is összeköltözhettek, akkor osztódik az albérlet ára.
2011. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha minden így marad, ez nem fog változni. El kellene költöznöd. Barátodhoz, ismerősökhöz, rokonokhoz, akárhová. Ne hagyd tönkretenni magadat.
2011. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
49%

nekem is elváltak a szüleim. én szerencsés voltam, mert anyu második férje nagyon rendes, nem tudtam tőle olyat kérni, amit ne tett volna meg. amiket leírtál, van, amiben igaza van: pl. az ajtózárás. sajnos sok esetet hallani, amikro besurranó tolvajok úgy lopnak, hogy van otthon valaki, csak nem veszi észre őket. szóval szerintem először magadba nézz, mert van, amiben igazad van, de utasítsd élből el amit mond, csak azért, mert ő mondta. próbáljatok meg összecsiszolódni, elfogadni a másikat. és csak azt hozd fel ah beszéltek, ami TÉNYLEG hülyeség. nem megoldás, ha elköltözik, ezt meg kell oldani. a jövőben is lesznek emberek, akikhez alkalmazkodni kell, ez nem mindig könnyű, de meg kell próbálni. majd ha esetleg a saját gyerekével lesz konfliktusa, vagy a férjével, akkor is azt tanácsoljátok, hogy költözzön el? pucér p*csával, albérletbe, csak azért, mert anyu férje középen nyomja meg a fogkrémes tubust (csak mert lássuk be, itt ilyen szintű problémákról van szó).


29/N

2011. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:
"de utasítsd" ehelyett NE utasíts-ot akartam írni
2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!