Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem totálisan kikelt...

A vőlegényem totálisan kikelt önmagából. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 17-20 éves koromig nyelvpiercingem volt, csak aztán egy betegség miatt ki kellett vennem. Pedig nagyon nagyon szerettem. (Van két tetoválásom is 17 éves korom óta, mindig imádtam az ilyen dolgokat) Most úgy döntöttem újra megcsináltatom, meg szeretnék industrial-t is (google), de mikor ezeket elmeséltem a vőlegényemnek (aki piercing nélkül ismert meg), teljesen kikelt magából. Hisztériázik szabályosan, hogy mi a francnak, csak fájni fog, meg hogy ilyen ribancos olyan ribancos.


Tudom, hogy oda kéne figyelnem a véleményére, de akkor is fesztivált rendezett mikor 20 centit levágattam a hajamból, akkor is mikor világosbarnáról sötétbarnára festettem, tehát maximálisan uralkodni akar a külsőmön. Egyrészt ez nekem egyáltalán nem tetszik, mert amúgy nagyon szabad lélek vagyok, és úgy érzem elég a kötöttség így is, másrészt szeretném ÉN jól érezni magam a SAJÁT bőrömben.


Komolyan mondom, akkora balhét levert, mintha azt jelentettem volna be, hogy sakktáblát tetováltatok az arcomra...


Ti hogyan döntenétek? Szeressenek titeket a hóbortjaitokkal együtt, vagy megalázkodtok a másik akarata előtt?


22/L


2011. máj. 1. 17:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van, ha te ribancos külsôvel érzed jól magad, az csakis a te dolgod...
2011. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Persze,fogadjuk el a másik hóbortjait,de az illetőnek is tekintettel kell lenni arra,hogy nem független,hanem párkapcsolata van,ahol talán szeretne tetszeni a másiknak is.A te tested,de nem sértődhetsz meg,ha a telerajzolt testedet esetleg a párod nem kívánja tovább nézegetni,mert nem találja vonzónak. Vagy meg tudtok ebben egyezni, vagy a különböző ízlés miatt hamarosan úgyis vége.
2011. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
51%
Hát a nyelvpiercing ellenzését a vőlegényed részéről én nem tartom az akaratod leigázási kísérletének... viccen kívül, talán a saját nemi szervét félti egy vasdarabtól a nyelvedben... Erre nem gondoltál még?
2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
38%

" Szeressenek titeket a hóbortjaitokkal együtt, vagy megalázkodtok a másik akarata előtt? "


Is-is.

2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%

Ha ízléses a tetkó, piercing, azzal semmi baj nincsen.

Nem szerencsés, ha az egyik a másik felett uralkodni akar.

2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
70%
Határeset. A pírszing valóban elég durva annak a szemszögéből, akitől ez távol áll.(Nekem is túl közönséges dolog, de elfogadom azt, ha valakinek tetszik.) Megnéztem az indusztriális verziót, az végképp. Elvileg az ő részéről is jogos elvárás a "konszolidált" küllem, ha úgy ismert meg. De a te felvetésed is tiszteletben tartható, Hosszas beszélgetések, "puhítások" kellenének és kölcsönös kompromisszumkészség.
2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
58%
Mindez előjele annak, miként fog kezelni, ha egybekeltek. A leírtak szerint nagy a távolság köztetek bizonyos dolgokban. Jól gondold át, évek, évtizedek múlva milyen is lenne nektek együtt. Aztán döntsél.
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
59%
Hülye vagy, ha elviseled.
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
Én még egyszer alaposan átgondolnám ezt a vőlegény-dolgot.
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%
Meg kell hallgatni mas velemenyet is ha az emberien van kinyilvanitva,ha kikel magabol es cirkuszol az mar sulyos.Nemsokara a bugyid szinet is megszabja es pszihikailag tonkretesz.Hagyd ott amig nem keso.
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!