Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a vőlegényem leural,...

Ha a vőlegényem leural, szabályoz, utasítgat, de kívülre nem mutatja ezt az arcát, miért nem hisz nekem senki?

Figyelt kérdés

ha próbálok anyával, családommal, vagy a sógornővel, bárkivel erről beszélni, kénytelen vagyok a szavahihetőségemet védeni, mert mindenki beveszi a külső mázt, kihez fordulhatnék ilyenkor?


és eleve miért nem hisz nekem senki????


egyedül két bnőm hisz nekem, de csak mert ők is voltak,ilyen helyzetben, az egyik jelenleg is van, viszont ők nem igazi barátok, mert volt már rá példa hogy átvertek, vagy hasonló.


nem értem az embereket.

viszont a párommal ott tartok, hogy lassan már azt is megengedi magának, hogy úgy beszél velem, mint egy olyannal, akit egyértelműen lenéznek.


most nem megoldások kellenének (habár jöhetnek) hanem hogy MIÉRT NEM HISZ NEKEM SENKI?-re tippek.


köszönet


2011. szept. 1. 17:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az lenne a problémám,hogy nem hisznek nekem, hagyom az,hogy hagyom,hogy így viselkedjen a barátom velem.

Mások nem tudnak segíteni,neked kell lerendezned ezt vele. Ha elhinnék,akkor mi lenne? Gondolod,hogy bármit is jelentene? akkor nem viselkedne így veled? Azért ilyen, mert hagyod.

2011. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hisz neked semmi, mert az emberek többsége naiv, buta. Sajnos amit látnak azt legtöbbször el is hiszik, hogy úgy van, képtelenek a dolgok mögé látni. Ez ellen nem tehetsz semmit.
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerintem az a kérdés miért ez az ember a vőlegényed?
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
mert eljátssza előttük a jót, a megbízhatót, a készséges férfit. Amúgy simán felvehetnéd mobil hangrögzítőre, diktafonra, kamerára vagy bármire, mondjuk az sem oldaná meg kettőtök kapcsolatát, de legalább hinnének neked. Egyáltalán miért nem szakítasz vele, vagy beszélsz vele?
2011. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jo kerdes, erre nem tudok valaszolni.

De van egy kerdesem: minek vagy vele??? Szakits, amig tudsz!!!!!

Nyilvan nem hisznek neked, mivel ha ilyen lenne, logikus lenne, hogy kidobd, ne pedig reklamalj.

Addig szakits, mig nem kot hozza meg tobb dolog!

2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy nem hisznek neked? Itt nem ez a probléma, nem ezen kéne gondolkozni, hanem pl. azon, hogy hogyan tedd ki a szűrét nagyon gyorsan. Kit érdekelnek a többiek, nem nekik kell vele élni!
2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
És ha hinnének mi történne, akkor is te élsz vele.
2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nem hagyom magam

mindig felveszem a kesztyűt kivívni a tiszteletemet


de 1 hét és megint szid, ócsárol, vagy hasonló


jelenleg a szakítás lebeg a szemem előtt, mert már nem ott tartok, hogy felháborít, hanem mélységesen elszomorít, hogy ilyen velem a saját párom


a kívülállók véleménye azért bosszant, mert nagyon rosszul esik az a nézet, hogy még én nem vagyok képes ilyen jó emberrel kapcsolatot fent tartani!


nagyon rossz az, ha valaki megbánt és még a bántó félt pártolja mindenki, a saját családomat beleértve!

2011. szept. 1. 17:18
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha tényleg lépnél, komolyan vennének.
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

minden összevetve a problémám:


-nincs mellettem senki, ha baj van

-nincs mellettem senki, akkor sem, ha szakítok, hogy lelkileg rendeződjek


egyedül ilyeneken keresztül menni, úgy, hogy meg sem hallgatnak, nagyon kemény dolog.

2011. szept. 1. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!