Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem szeret a...

Jól érzem, hogy nem szeret a saját vőlegényem? Vélemény? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

azt vettem észre, akármilyen helyzetekben vagyunk, rideg, szigorú velem és már hónapok óta.példák:

- mozi után a nyári estében szerettem volna még sétálgatni, beszélgetni, ő erre fogta magát belekötött abba, hogy rágyújtok és otthagyott egy padon, hogy megvár a kocsiban

-egyfolytában felhívja a figyelmem arra, hogy narancsbőrös a lábam, meg nem vehetek fel nyitott felsőket, mert van pár pattanás (picike) a hátamon és takargassam magam

-ellenben bókot, szép szavakat soha nem kapok

-ha meg akarom beszélni a problémákat mindent kicsavar én vagyok a rossz, a hibás - és kioszt - nem beszélünk így meg soha semmit


2011. szept. 12. 10:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Hogy jutottatok el a vőlegény-menyasszony státuszig,ha te így érzel?
2011. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon jól érzed a dolgot!
2011. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy nem szeret de ez nem normális így. Semmit nem lehet vele megbeszélni? Mindig ilyen volt vagy csak egy ideje?
2011. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

épp szakítani akartam, ugyanezen indokkal és hogy elgyengítsen,(vagy bizonyítson) megkérte a kezem


de még most is ezt érzem amit fentebb írtam

2011. szept. 12. 10:58
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

nekem már nem lene a vőlegényem...


(van narancsbőröm,mégis miniszoknyát szeret rajtam látni leginkább,van vállamon,dekoltázsomon parttanás bőven,mégis kivágott felsőket szereti rajtam,viszont mindenféle kencékkel keneget-újabb ok végigisimogatni,leöltöztetni.Arról nem is beszélve hogy kócosan,elkent sminkkel is össze-vissza dicsér mint ha 2 hete járnánk)


tedd lapátra mielőtt ő tenne,van jobb,van olyan aki szeret

hozzá ne menj

2011. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

az elején míg megakart fogni, vagy amikor azt akarta hogy igen-t mondjak, olyankor mindig kedves


de alapból mindig hideg


megbeszélni nem lehet, mert csak zavarom, idegesítem vele


jelenleg felvetettem a szakítást neki


de a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek jól látom e.

2011. szept. 12. 10:59
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem éri meg a dolog. Nem szép, hogy ezeket felhozza. Amúgy is szerintem sok nő küzd ezekkel és sejtem, hogy ő sem egy tökéletes pasi.
2011. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gondolatok/tettek vesznek körül egy eljegyzést, akkor az a házasság már előre halott.

Nincs egy másik nő a közelében?... (akihez hasonlítgat). Akin még nem veszi észre a narancsbőrt, és a pattanást... Aki izgalmasabb, akivel játszhat. Te pedig ott vagy neki egy várként. Aki biztonságot ad, és aki mellett kényelmes minden.. gondolkozz el és add vissza a gyűrűt.


34/F

2011. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

10:58

látod mennyire másképp működik ez nálatok, mint nálunk?


ezért vagyok bizonytalan, mintha az én párom nem is szeretne engem :(

2011. szept. 12. 11:00
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jol látod,én ilyesmi házasságban élek...ne menj hozzá egyenlőre,adj neki ultimátumot. Ha ilyen marad,lapát. Kezdetekkor nem ilyen volt?
2011. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!