Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné, hogy tönkretegyem a...

Megérné, hogy tönkretegyem a családi békét?

Figyelt kérdés
Anyukám csalja apumat. Nem először fordul elő. Kb. 5 éve már kiderült egyszer, hogy csalja aput, és ezt apum is sejtette. Akkor úgy vetettünk véget ennek az egésznek a tesómmal, hogy megfenyegette anyut, hogy hagyja abba(persze voltak bizonyítékok) Most váltott munkahelyet és feltűnő lett, hogy ha 7re kell mennie dolgozni már 6kor elmegy itthonról meg ha elkértem e telefonját soha nem adta ide. Ezekből összeállt a kép, és megnéztem a telefonját, mikor nem látta. Az sms-ek között találtam egy olyat, hogy "szeretlek. gondolkodom rajta, hogy köthetnénk össze az életünket." Az első reakcióm a kiborulás volt. Imádom apukámat, borzalmasan sajnáltam. De anyumat is szeretem, nem akarom hogy a szüleim elváljanak. Először undorodtam anyumtól, de miután eltelt egy kis idő és átgondoltam a helyzetet rájöttem, hogy nem tudom nem szeretni. Persze haragszom rá és rengeteg bennem az indulat. Mit tegyek?
2011. máj. 1. 17:38
1 2
 1/19 Bandit87 válasza:
80%
Szerintem mindenképpen beszélj Anyukáddal erről.
2011. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős vagy?
2011. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha kicsit is szereted apukád, akkor elmondod neki, különben ugyanolyan bűnrészes vagy te is, konkrétan apukádat köpöd szemen.Anyukádhoz inkább semmit se szólnék....
2011. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nehéz a helyzet, apád számára megalázó a helyzet, viszont olyan igazságosak a törvények, hogy ha elválnátok, még ilyen esetben az lenne a vége, hogy apátok kéthetente láthat. Anyádat kellen megkérdezned, hogy ő tulajdonképpen mit is akar még ettől az egész házasságtól.
2011. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Már hosszú ideje csak miattatok vannak együtt.Anyud menne,de eddig az anyaság győzött benne a nő felett.Nem boldog,és már nem valószínű,hogy visszafordítható a folyamat.Ha ellene fordulsz csak azt éred el,hogy értetek feláldozza magát.Gondold végig neki is ez az egy élete van.Ezt kell úgy élnie hogy boldog legyen.Szinte minden áron.A "szinte" az ti vagytok,a gyerekei.Ti egyszer elkezditek az önálló életeteket,ő meg már lehet lekésik mindenről....
2011. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 18 és a tesóm is. Egyébként azzal nem értek egyet, hogy anyu feláldozza magát. Látom rajta, hogy szereti aput. Ha menni akarna már rég elment volna.
2011. máj. 1. 17:54
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Én viszont felháborítónak tartom a hozzáállásodat. Azt még értem, hogy családot akarsz, nem csonkát, de miért gondolod, hogy anyukádnak nincs joga a boldogságához?

Szerintem ne légy buzgómócsing, hadd intézzék ezt maguk között a felnőttek. Elvégre úgyis ők viszik mindennek a felelősségét a hátukon. Gondolhatod, hogy a legkisebb rossz megoldást fogják választani (ami nem feltétlenül a családotok egyben tartása, sajnos.)

2011. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sajnos anyukád folyamatosan külön vonaton "utazik", számára ez a házasság valószinű kiégett. Nem tudom hány éves vagy, de a szülők sokszor megunják egymást, mire felnevelik az utódokat. Én azt szoktam mondani, legalább addig maradjanak együt, amíg felnevelik a gyerekeket. Utána - ha már nem megy együtt - változtassanak. Szép, hogy össze akarod tartani őket, de mindenáron ne tedd. Ha kenyértörésre kerül köztük a dolog, te maradj a vesztes féllel /apukáddal/. Ezzel el is mondod édesanyádnak a véleményedet a kicsapongásairól. Mindezt elmondanám édesanyámnak!
2011. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért felháboritónak nem merném nevezni azt ha megoldást keres, de tény ne szólj ebbe bele, ez a felnőttek dolga, illetve mivel már te is felnőtt lettél mondjuk úgy hogy a szüleid dolga.
2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Tudtommal az ember nem dísznek fogadott hűséget a másik mellé

Élje le a másik mellett az életét

Az anyja részéről szégyen h család mellett hapsizik

Én mikor megtudtam nagyon megvertem muterom, a csávó meg alig bírt felállni a földről


Kérdező szólj apádnak majd helyreteszi

26/F

2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!