Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekhazassagot kotni? Vajon...

Erdekhazassagot kotni? Vajon megerne penzert hazassagot kotni valakivel?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen elonyei, hatranyai lehetnek abbol valakinek, hogy csak penzert hozzamegy valakihez?

A haszon a penz, es mi a hatrany?

A masik felnek, akinek a papirra van szuksege, nagyobb haszna lenne a hazassagbol, hiszen elhetne, dolgozhatna legalisan egy olyan orszagban, ahol elotte soha.

Ti mennyiert adnatok papirt valakinek es mennyit fizetnetek egy papirert, hogy elhessetek az alom orszagotokban?


2009. okt. 25. 15:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem el, hogy vannak még ilyen emberek.
2009. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem Medvecky Ilona volta az, aki hozzáment talán egy osztrák herceghez, akinek meg azért kellett a névházasság, hogy leplezze másságát...
2009. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Van egy két ország, ahol szívesen élnék, de nem bármi áron. Én nem fizetnék és nem is adnám senkinek sem a papírt.
2009. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Az attól függ. Alig találkoztok, azt csinálsz, amit akarsz? Miért ne, még segítesz is valakin, és pénzt is kapsz.
2009. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát az egyértelmű hátrány mellett, hogy az illető hazugságban él, előfordulhat, hogy valamelyik fél beleszeret valakibe, és a válással bizony kemény csaták kezdődhetnek az anyagiak körül. Ha pedig kiderül, büntetés, kitoloncolás lehet országtól függően.

Azonkívül egy vadidegennel csak a pénzért egy lakásban lakni... nem is mondok semmit.

2009. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ismerősöm csinálta ezt, hogy megkapják Kanadába a letelepedésit. Egyiknek sikerült, a másiknak nem. Ki sem mehetett úgyhogy elváltak. Szóval ezt nagyon át kell gondolni.

Azt, hogy ezért mennyi pénzt lehet kérni azt nem igazán tudom.

2009. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

nekem a sógornőm menthozzá egy japán fiúhoz hogy ott maradhasson.Nem volt semmi para belőle.Mikor hazajött elváltak minden megegyezés szerint volt azt kész.

Szerintem senki ne ítélje el az ilyeneket mert nem tudja hogy a szükség mekkora úr.

2009. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék szerelem nélkül házasodni

21/f

2009. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Éppen tegnap volt egy hasonló dologról szóló műsor.

Ukrán, orosz, nagyon csinos lányokat összehoznak gazdag, kevésbé gazdag emberekkel. A pasi kap egy nagyon szép feleséget, akinek nincs más dolga, csak hogy "szeresse" és kiszolgálja a férjét, nevelje a gyerkőcöket. A lány pedig kiszabadul a kilátástalanságból, a nyomorból, nyelvet tanulhat, iskolába mehet, szép házban lakhat, kocsija, hitelkártyája van stb. Elég sokan vannak, akik bizony férjhez mennek a pénzért.

2009. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtatok! Pontosan nem azokra az erdekhazassagokra gondoltam, akik egyutt is elnek, hanem olyanokra, akiknel csak egy papir az egesz, es mindenki megy a maga utjan tovabb. Az egyik fizet, a masik pedig azt mondja, ok. legyel a ferjem, vagy felesegem. Es soha nem elnek egyutt. A ffi-nek kell a papir, a nonek pedig jol jon a penz.
2009. okt. 25. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!