Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted megérne? Te mit...

Szerinted megérne? Te mit tennél? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

9.évfolyamba járok és gimmnazista vagyok.

Felvételiztem egy budapesti képzőművészeti iskolába (vidéken élek) de nem vettek fel.Eléggé összeomlottam mikor megtudtam,hiszen nem hiába szeretnék a mostani iskolámból kiiratkozni.

Arra gondoltam,hogy újra megpróbálom,jövőre és bár így 2 évfolyamot veszítenék,mégis megérné, tudom...legalábbis olyan szempontból igen,hogy végre normális emberek közé kerülnék,akik el tudnak fogadni..

de lehet bölcsebb lenne maradnom,és és még 3 évet olyan emberek társaságában töltenem akiket teljes szívemből utálok?

Te mit tennél?


2010. márc. 10. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát mindenképp megér még egyszer! Aztán ha sikerül, gondolkodhatsz rajta, hogy megéri-e az a -2 év.
2010. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem maradnék és megpróbálnék változni (változtatni)

Kér év az elég sok lemaradás...

2010. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálkoznék a helyedben.Hasonló helyzetben voltam én is, amikor nem vettek fel egy művészeti középiskolába és nem próbálkoztam többször, maradtam a gimnáziumban,

Én kedveltem a társaságot, de így is bánom,hogy nem a művészeti suliba jártam és nem próbáltam még egyszer meg.

2010. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mégegszer! Mit veszítesz vele. Viszont szerintem ne csak a budapestire jelentkezz. Az országban rengeteg nagyon művészeti iskola van.
2010. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is veszítettem 2 évet. Egyszer 8 évesen, mikor anya meghalt, vissza fogtak. Egyszer meg 10 után lehetett választani gimi vagy szakma. 3 ba akartam menni, nem lehetett csak második, igy az 2 év. Nem bántam meg. Próbáld meg szerintem.
2010. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én most vagyok 7edikes(6osztályos gimibe)és kb csak cigányok vagy tahók jártak a régi sulimba és gondoltam mindegy lesz nekem h milyen suliba csak el innen...aztán felvettek a város legjobb gimijébe :D

egyépként próba szerencse!próbálddd meg!

2010. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a helyedben. Talán még osztályozóvizsgát is tehetsz.
2010. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon sokat számít a környezet és az, hogy milyen emberek között mozogsz. Ha nem érzed magad jól ahol vagy, akkor sztem ne tartson vissza. Készülj rendesen a felvételire, hogy minél sikeresebben tudj megint jelentkezni! Sok szerencsét!
2010. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!