Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lett volna szabad kutakodn...

Nem lett volna szabad kutakodnom a szobájában?

Figyelt kérdés

Bátyámat kilestem mikor megy el itthonról, utána bementem szétnézni hogy mik vannak bent nála mert Ő magától sose hív be, így hát bementem elhoztam tőle egy tangabugyit mert láttam ott többet bedobva az ágy háta mögé

Fiókjaiba is benéztem a nippekbe is, és találtam ilyen színes figurás tablettákat azok mik lehetnek nem tudjátok?

Pénzeket is találtam 10ezres 20ezres, ezek mind össze voltak csavarva de nem mertem megnézni, mert ha nem jól rakom vissza rájön hogy bent voltam nála

15/f


2011. máj. 1. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát én jól pofánvágnálak. Neked hogy esne, ha ő kutakodna a te szaraid közt kiccsávó?
2011. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem lett volna szabad! Miért tán neked nincsenek titkaid?
2011. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
69%
Nem lett volna szabad kutakodnod....
2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmit találtál?? Mert akkor drogozik a bátyád! :(

2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

színes figurás tablettákat


Valószínűleg extasy. Mindenképpen beszélj vele, kit érdekel, hogy kutakodtál, ez nem játék. Lehet, hogy durvábbakat is használ, vagy neadjisten terjeszti, ami bűncselekmény.

2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
de gagyi vagy
2011. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
csavart lóvé,meg tabletták.jaja,én is épp arra gondoltam,amit fennebb írtak.
2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem olyan nagy baj hogy kutakodtál! Mindennek oka van! Lehet hogy drogozik a bátyád, te meg találtad, és itt az idő hogy segíts rajta, mondd meg a szüleidnek, még mielőtt baj lenne! lehet hogy megmented az életét...
2011. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
beszélj vele, később meg a szüleiddel, ha rád nem hallgat.nem szép dolog kutakodni, de ezt most jól tetted, mert a drog nem játék.
2011. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ha annyi a pénze meg sok a tablettája, akkor nem fogyasztja, hanem terjeszti.

feltehetőleg eki, azaz ecstasy.

[link]

2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!