Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Párom (51é. Ffi)...

Túlreagálom? Párom (51é. Ffi) vidéki munkája miatt albérletet keresett pár hete. Most meg kiderült, hogy pont egy olyan szobát vett ki (megbeszélés nélkül), ahol a főbérlő (30 körüli nő) a lakás másik szobájában lakik.

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt. Kiakadtam, teljesen megrendült a bizalmam, mert úgy kellett rájönnöm a fura viselkedése miatt. (50 éves nő)

A nagy beszélgetés még hátra van.


2011. máj. 12. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Elválaszt minket 30 év, de mégis azért leírom amit gondolok. Ha bízol benne, biztos lábakon áll a kapcsolatotok, miért baj? Így olcsóbb. És akkor igen, túlreagálod.

De ha van okod bizalmatlanságra, a férfi direkt titkolta, hogy egy nőnél lakik... Akkor bizony lehet tényleg nem alaptalan az aggodalmad,és itt ideje a nagy beszélgetésnek.

2011. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Mi 4 éve vagyunk együtt, két sráccal lakom együtt albérletben (ők vannak az egyik szobában) és a nővéremmel (másik szobában)...

Nálunk ebből soha, egy pillanatig nem volt probléma... Mondjuk nálam tudta a párom és alaposan átbeszéltük mielőtt döntöttünk.

De akkor is:)

2011. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem reagalod tul, igazad van. A beszelgetesnel a "fura" viselkedesere tudsz hivatkozni pl.
2011. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Baj van azzal a kapcsolattal,ahol nem bíznak meg egymásban.
2011. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Mar ne haragudj, hogy ezt irom, de szerinted a parod hany novel talalkozik nap, mint nap? Munkaban is vannak noi kollegak, megsem jelenti azt, hogy megcsal. Nem hiszem, hogy ez igy el volt tervezve. Gondolj bele, mindenki azt nezi, hogy a legjobb aron a legjobb helyen a legjobb szobat kapja. Lehetne felolem Brad Pitt a szomszedban, nem erdekel, ha egyszer a szobaert megyek oda. Most akkor minden not eltiltasz mellole? Milyen kapcsolat ez? 50 ev alatt nem sikerult megtanulnod, hogy egy kapcsolat semmit sem er, ha nincs bizalom? A fura viselkedese meg arra is visszavezetheto, hogy valoszinuleg ismer a parod es tudta, hogy kiakadnal, ha elmondana. Biztos, erot gyujtott. Gondolj bele, 30 eves nonek nem valoszinu, hogy 50+ eves ferfi az alma egyebkent sem.
2011. máj. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
50%
Én is az utolsóval kell, hogy egyet értsek... Lehet azért nem mondta el, mert tudta, hogy kiakadsz majd, mint a kakukkos óra... Egy kapcsolat alapvető pillére a bizalom...
2011. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség, normálisan is meglehet beszélni mindent. Az hogy a férfi "tudta", hogy a párja hogy reagálna, az még nem ok, hogy ne mondja el neki! Ez csak kifogás. És ha tudja hogy ilyen a párja, akkor vagy fogadja el vagy fejezzék be a kapcsolatot, de titkolózni attól még nem kell. Nehogy már a nő legyen a hibás, ha a párja nem mond el neki valamit ami fontos. Márpedig az, hogy az ember párja kivel él együtt, még ha ideiglenesen is, igenis fontos kérdés szerintem.

Egyébként én is féltékeny típus voltam, sok mindent túl reagáltam én is. De így utólag belegondolva nem biztos, hogy csak bennem volt a hiba, mert érdekes módon a jelenlegi páromra nem szoktam féltékeny lenni, mert nem ad rá okot! Tudom hogy szeret és hogy nem csalna meg és 100% -an megbízom benne. És bármennyire szeretem és hiányzott is rettenetesen, volt hogy neki is vidéken kellett dolgoznia engem pedig ide kötött a munkám. De leültünk, megbeszéltük és működött minden.

Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy csak az egyik vagy csak a másik fél a hibás. Ha gond van, akkor mindkét fél hibás. Lehet, hogy nem pont ugyanannyira vagy lehet hogy másban, de akkor is mindkét félben van hiba. Mivel egy kapcsolathoz is ketten kellenek.

Remélem sikerül tisztázni a dolgot.

2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!