Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy egy félénkebb srác, akinek szerintem tetszem, udvaroljon? 16/L (ő: 18/F)

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy, hogy biztatod, egyértelműen kifejezed, (nem félreérthetően )hogy te szeretnéd hogyha udvarolna neked.
2011. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél kezdeményező. Elhívod például moziba, kávézni stb.
2011. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a következőt javaslom: menj el pálinkázni, vigyél magaddal kutyát és teát. Amikor a bokorhoz érsz, ne nézz jobbra! Különben ellepik a holdat a zöld fészekrakók. Néha azért mosd meg a füledet is, ne csak a piros dinoszauruszokat próbáld megtalálni! Ha végigolvasod ami a múltkor ment a tv-ben, sosem lesz elég pénz az afrikai kafferbivalyok nyelvoktatására! Tehát oltsd el a tüzet, de ne kétszer, mert a kettő prímszám! Legalábbis ami a macskákat illeti, mert ők még sosem láttak éneklő tojást. Szerintem ez hülyeség amit mondasz, a buszsofőröknek nincsen buszuk! Pláne nem villanykörte formájú! Ami tegnap volt a big brotherben, az egyértelműen fehérré festi a falat. Én legalábbis nem okoznék ilyen kalamajkát a tehenek közgyűlése miatt. Arra egy sas sem alkalmas, pláne hogy már fél éve nincsen ott a gyufa ahol csengettek. De mégis mit vártál egy ilyen embertől, mint ő? A sör nem játék!
2011. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. úgy, mint a finn lányok/nők, lásd itt:


[link]

2011. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj én fiúként elmondom neked egyszerűek vagyunk és nem dekodolok szal igen igen nem nem, magyarul mond meg neki. és nem az hogy "szemeztem vele nem vette észre"
2011. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!