Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire jót tett a távol létem?

Ennyire jót tett a távol létem?

Figyelt kérdés

2 hete elmentem itthonról (alig tudtunk beszélni) és tegnap délután jöttem haza. Nem szóltam a feleségemnek h most jövök mert nem tudtam elérni. 2 héttel ezelőtt elég puskaporos volt a hangulat nálunk. Amikor meglátott azt se tudta hogy hogy öleljen vagy pusziljon a fiam meg a nyakamba ugrott (3éves). Azóta olyanok mintha nem is ők lennének mert sokkal kedvesebbek meg minden. Közbe a 7 hónapos fiam rám nézett elkezdett mosolyogni és azt mondta h apa és azóta tudja mondani. Régebben minden rossz volt most pedig minden megváltozott. Ennyire jót tett volna?

30/f


2011. máj. 2. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki.nagyon a remélem,hogy a feleséged túlzott öröme,nem lelkiismeret-furdalás miatt van.mondjuk az is lehet,hogy a távolléted alatt jöttek rá,hogy milyen rossz nélküled,s ezért változtak meg.
2011. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi történt, hogy amíg távol voltál, megtapasztalták, milyen nélküled. És ha nincs mellettünk az, akit szeretünk, alig várjuk, hogy láthassuk.

Ne foglalkozz ilyesmivel, inkább örülj annak, hogy ennyire szeretnek!

2011. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza lehet, szerintem is rájöttek, hogy rossz nélküled.

Jót tett, hogy két hétig nem voltál velük, drukkolok, hogy ez ne csak ideig óráig tartson.

2011. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg a távolléted alatt rájött a feleséged, hogy mennyire jó volt veled, és a hiányodat érezte, ezért örült neked annyira :)és valószínűleg a kisfiadnak is hiányoztál.
2011. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet megcsalt, és iszonyatos lelkiismeret furdalása van.
2011. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:

látjátok, ezért jó néha egy kis külön töltött idő :)


29/N

2011. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a történet eleje is meseszerű, de az, hogy egy 7 hónapos baba megszólítson, az már maga a csoda. :)
2011. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulság: Gyakrabban jár el otthonról:D
2011. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!