Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lephetnek tovabb?...

Hogyan lephetnek tovabb? Hogyan erezhetnem magam kicsit jobban ilyen tavol mindentol, amit szeretek?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, egyetemista. Ez az ev messzemenoen a legrosszabb az eddigi elemtem alatt. Rengeteg sulyos probleman kellett tulesnem, olyanokon, amikrol nem is gondoltam, hogy valaha megtortenhetnek velem. Mindez nagyon megviselt, folyamatosan ideges, feszult voltam, allandoan sirtam, lefogytam, nem tudtam tobbe szivbol mosolyogni, nem volt kedvem semmihez, elvesztek a celjaim.. A problemakon kivul az is megviselt, hogy hosszu ideje nincs parom. Volt egy evekig tarto kapcsolatom, ami par eve veget ert es iden marciusig nem talalt ram a szerelem. Marciusban azonban megismerkedtem egy fiuval, akivel egyutt toltottunk egy-ket szep honapot, sot gyonyoru honapot!! Soha nem voltam olyan boldog, mint akkor, raadasul kicsit megszakadt az ev eleje ota tarto lehangoltsagom. De sajnos a legdurvabb problemak csak ekkor jottek, es az en idegessegem kicsit megviselte ezt az indulo kapcsolatot. A lenyeg az lenne, hogy ilyen rossz lelki allapotban kulfoldre kellett jonnom honapokra. Sajnos nagyon nehezen elem meg az otthontol valo elszakadast, a szuleimmel nagyon jo a kapcsolatom, hianyoznak a megszokott dolgok. Egyebkent is ragaszkodo vagyok, de most foleg az a baj, hogy ebben a megviselt allapotban, amiben vagyok meg nehezebb minden. Sajnos most olyan helyzetben vagyok, hogy szuksegem lenne a szeretteim segitsegere ahhoz, hogy kicsit lelkileg helyrerazodjak. Raadasul a boldognak indulo kapcsolatomtol is tavol kerultem, ami szinten nem jo, mert bennem van a bizonytalansag ezzel kapcsolatban is. Hogyan kerulhetnek kicsit jobb allapotba? Hogyan eljem meg jokedvvel a hatralevo honapokat, mikor ugy erzem, hogy nehez mar egyedul elviselni a problemak sulyat? Nem akarom elpazarolni az itt toltott idot, szeretnem ugy megelni, mint egy szep lehetoseget, de nehezen megy sajnos...
2011. okt. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Másnak is vannak problémái, sőt nagyobbak, mint a tied. 22F
2011. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi konkrét problémát nem írtál, így nehéz bármit is mondani. Hova mentél ki? Mennyi ideig vagy még ott? S mi van azzal a kapcsolattal, amit leírtál, hogy márciusban kezdődött?

A honvágy egy piszok dolog, én is tudom.

Hidd el ezek a dolog által, csak megerősödsz és még ellenállóbb leszel a problémák által. Jobban fogod bírni az élet játszmáit!


Kitartást neked! Előtted az élet. :)

22/L

2011. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulni mentél ki vagy dolgozni?

Szerintem a lényegesebb dolgokat kihagytad a mondókádból,mert így csak olyan,mintha kiadtad volna magadból a sok rossz érzést...Bár elég ködös az egész.


Szerintem töltsd el hasznosan az időd,járj el lehetőségeidhez mérten mindenfelé(ha egyetemistaként vagy kint,akkor biztos van sok opció-városnézés,mozi,színház,múzeum,kirándulás,idegenekkel való ismerkedés,sok sulitárs stb,sport).Kitartás.

2011. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!