Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat elején mennyit...

A kapcsolat elején mennyit voltál együtt a pároddal? Heti kb hány nap, akkor hány óra? Milyen program keretében?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat, kort is légyszi
2011. máj. 2. 16:57
 1/6 Tinker Bell ***** válasza:

Mi amikor összejöttünk csak hétvégenként találkoztunk, mert 120 km-rel messzebb járt fősulira, mint én. Akkor ő 18,én 15 voltam. Mondanom sem kell, hogy akkor jöttünk össze, amikor a sulit kezdte, tehát 3 évig éltünk így.


Az egész hétvégét, eleinte péntek estétől vasárnap estig, majd csütörtök estétől hétfő reggelig együtt töltöttük.


Amikor lediplomázott összeköltöztünk és azóta is együtt élünk. Több mint öt éve vagyunk együtt és bár nem szerettem azt az időszakot, de lehet hogy jó, hogy így történt, mert nem untunk rá egymásra az elején!

2011. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Mi egy településen laktunk, így könnyű volt találkoznunk.

A mai napig nem telt úgy el nap, hogy ne találkoztunk volna. Ennek már 4 éve lesz júniusban.

Most meg már kénytelen is hazajönni, ha már elvett feleségül! XDXDXDXDXD

2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hetente 1 napot,mikor eljött és itt aludt akkor 1 éjszaka és 2 nap.(a 2 hetente 1 alkalom az nem volt itt alvós,az olyan 4 és fél óra talán,az itt alvós az nem egész 48 óra)

Programok a 4 és fél órás kéthetente találkozgatásokon:

Partra mentünk,ott nézelődtünk,sétálgattunk.

Az itt alvós napokon:

A délutáni,hogy ide buszozott a közeli városba,én felmentem érte,és lejöttünk együtt oda,ahol lakok.Sétáltunk egészen a házig,addigra este lett,lefürödtünk,néztünk tv-t meg romantika.:)Az után nem is részletezem.$

2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heti 1x találkoztunk a távolság, a munka és az iskola miatt, ez kb. olyan 8-9 órát takart, és 2.5 évig így ment.


Most is heti egyszer találkozunk, de inkább már jellemző a heti 2 alkalom.


21/L

2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

* ma 17:13 vagyok


A program kimaradt. Mivel ő jön hozzám mindig, és a szülők nem annyira szeretik, ezért nem jellemző, hogy itthon maradunk. Eljárunk sokat kirándulni, napozni, fürdeni nyáron a tóhoz, bográcsozni, vásárolgatni, mozizni, sétálni...

2011. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

érdekesen indult nálunk a dolog.

úgy nézett ki, h minden csütön volt sörözés a haverokkal, és ott találkoztunk. ez kb abból állt, h végig smároltunk :D jártunk bulizni is, meg sétáltunk, feljött hozzám a buli után és Columbot néztünk :D

aztán mikor legális lett a kapcsolatunk, akkor pár hét után azt vettem észre, h együtt élünk :D

2011. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!