Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítettem az xp-t és...

Újratelepítettem az xp-t és minden szép és remek volt, de eltűnt a helyi kapcsolatom. Rámegyek, hogy hálózati kapcsolat és semmi sincs ott. Mit kell csinálnom, hogy legyen helyi kapcsolatom? és ha lehet írjátok is le, hogy milyen program kell.

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
fel raktad a drivereket? alaplap driverben szokott lenni általában a 100/1000 megás hálózati fostalicskának a driverje. ha fel van rakva akkor meg tlaán az hogy amikor telepítetted akkor arra mentél hogy ez a gép már hálozaton van és tagja egy munka csoportnak vagy mi. na arra nem szabad rámenni, mindig arra kell menni hogy nem ez a gép nem tagja semmi hálozatnak stb. és telepítésnél érdemes kihuzni a netkábelt :D bocs a helyesirási hibákér
2010. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nah ez jó, cd-t csak kölcsönbe kaptam és már vissza adtam, sehogy sem lehetne megoldani mert azt a cd-t már nem hiszem, hogy vissza kapom... és semmi gond az a lényeg, hogy újat mondtál és segítettél!
2010. szept. 4. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van cd írod akkor leszedsz netről egy win xp sp3 at és ki irod monjduk img burn el vagy dvd decryp terrel.
2010. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy egyszernekem is volt iylen, és az votl a baj hogy én arra mentem hogy ez a gép tagja egy hálózatnak. ja és nem árt ha simán tipikus ra mész, nem tom melyik kérdésnél van ez,de a válasz a tipikus és asszem az van felül
2010. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiss1999 válasza:
én raktam ilyenkor egy külön hálókártyát és azóta is arról nyomom a netet
2010. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!