Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lehet...

Szerintetek, hogy lehet fenntartani normálisan a kapcsolatot? Ti, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Általános iskolában könnyű mert egy iskolába járnak a barátnők így naponta találkoznak, sokat együtt vannak suliban meg sulin kívűl is. Középiskolában már nehezebb mert messzebb laknak egymástól max pár ember lakik abban a városban. Így csak suliban találkoznak meg hétvégén esetleg. Középiskola után valaki szakmán marad valaki fősulira/egyetemre megy még rosszabb összehozni a találkozókat. Akik most ballagtak középiskolából ha nagyon jóban vannak a barátnőjükkel akkor még megmarad a barátság de akik más városba azoknak nehezebb fenntartani.
2011. máj. 2. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre kevesebbet beszélünk, találkozunk mióta vége a fősulinak (2 éve) amúgy email, telefon, ritka találkozás. De ennyi idő eltelte után neki is vannak új barátai, dolgai, és nekem is. Sztem nagyon nehéz egy ilyet tényleg őszintén fenntartani, vagy lehetetlen, főleg ha messze laktok egymástól. Ez van.
2011. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátaim, az a kettő:) messze laknak, egyikük más városban, de az e-mail, az egy remek találmány! Sőt, én akadály nélkül tudok úgy tenni-venni, hogy a telefont a vállammal tartom a fülemhez, így a felmosás, mosogatás, sikálás sem gond, tudunk közben beszélni. Lehet, hogy félévente egyszer látjuk egymást, de hetente többször beszélünk/írunk a másiknak.
2011. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazi barátságot fenn lehet tartani akkor is,ha messze laktok egymástól,főleg az internet,és a mobiltelefonok korában.Nekem szakadt meg barátságom a szomszéd kerületben lakó emberrel,és évek óta töretlen az Egyesült Államokba települt barátnőmmel.Persze a személyes kapcsolat hiányzik,de a barátság erősebb a távolságnál.
2011. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz igy.

Csak altalanos iskolasok akarnak minden nap, egesz nap egyutt logni. Kesobb valtoznak a let es csaladkorulmenyek, mar nincs igeny a mindennapi talalkozasra, na meg ido sincs.

2011. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!