Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki egész életében képtelen tartós kapcsolatot kialakítani, fenntartani?

Figyelt kérdés
Magyarán teljesen alkalmatlan a tartós párkapcsolatra,s ez így van mind kamaszkorában,mind pedig élete utolsó hányadában?Aki szimplán képtelen rá,hogy megossza valakivel az életét?
2010. márc. 22. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Az ok többnyire gyermekkorban keresendő. Félelem a kötöttségtől, bizalom hiánya.
2010. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Sajnos ilyen volt az én párom is.28 évesen ismertem előttem nem volt tartós kapcsolata.Mi 7 évig voltunk együtt.Lassan 7 éve vagyunk külön (de a gyerek miatt tartjuk a kapcsolatot) és az azóta sem volt csak egy 3 hónapos kapcsolata.Imádja magát és nem tud (akar)alkalmazkodni szerintem ez nem lesz máshogy sosem pedig már 40 éves elmúlt...
2010. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem egy ilyennel 3 évet. Rekordtartó vagyok. yipppyyy.

Nekem egy szenvedés volt. Azóta akárhány nője volt, mindegyiket csalta es csalja. Brrrrr. Sokszor belegondolok mekkora barom voltam, hogy szóbaálltam vele.

2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos létezik ilyen ember .egy kapcsolathoz rengetek alkalmazkodás kell ez nem mindenkiben van meg.meg valaki jól érzi magát egyedül nem szeretné lekötni magát.
2010. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hohhó, persze, hogy létezik. A haverom ilyen.

A maximum hosszúságú párkapcsolata 5 hónap volt, de eddig minden barátnőjét megcsalta. Saját elmondása szerint ő nem képes hosszú ideig egy nő mellett megmaradni, neki mindig kell az újdonság, a hódítás. Persze ezeket nem mondja el a barátnőinek, hiszen úgy senkinek sem kellene.

A párom egyik barátnője is ilyen, hiába van valakivel, ha megismerkedik valaki izgalmassal, aki tetszik neki, gondolkodás nélkül megcsalja. Neki a párkapcsolat inkább anyagi biztonságra kell, ezért is választ vastag pasikat. Ha ráun az egyikre, jön a másik.

2010. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha elég "nagy arca" van. Ismerek olyan férfit, akinek annyira fontos a saját karrierje, hogy lényegében mindenki zavarná, akivel együtt kellene élnie, és alkalmazkodni kellene hozzá. De az a furcsa, hogy a mimózább nők persze nem tetszenek neki, csak a határozott, és izgalmas. Egy ilyen nőhöz meg alkalmazkodni kellene. Aki "gyengébb" az meg idegesíti!

Szóval, amit ő keres az nem létezik. Időnként persze zavarja, hogy nem találja az igazit, pedig szerintem csak tükörbe kellene néznie, és máris látná, ki illik hozzá a legjobban.

2010. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Persze, én is ilyen vagyok. Sztem nagy arc vagyok, na de emellett tök jó arc is vagyok, szal no problem.

Mellesleg naponta alkalmazkodni valakihez a mai világban ?? Úr isten, nekem ez rémálom lenne, bőven elég nekem az amit csinálok, és így sem jut még gyakran evésre se idő egy nap, nemhogy még valakivel foglalkozzak hosszabb távon a nem létező magánéletemben (pontosabban a csak kalandokra elegendő magánéletemben). De nekem ez így tökéletesen megfelel, tehát mondhatom, bolodog meber vagyok, ez a lényeg, nem?

2010. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom ilyen, legalábbis ilyesminek tűnik. Én vagyok az első komoly kapcsolata (27 éves), előttem csak egyéjszakásai voltak. Egész jól idomul (még), bár vannak nehézségek. Nem igazán képes semmiről lemondani a kapcsolatunk javára. Egyébként tervezget, hogy közös lakás, gyerek... stb, de én attól tartok, hogy nem lesz túl hosszú a dolog. 10 hónapja vagyunk együtt.
2010. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, bizony létezik ilyen személy. Nem is kevés. Volt egy ismerősöm, aki folyton panaszkodott hogy őt senki nem érti meg, vele senki nem akar együttmaradni. Aztán egyszer elbeszélgettem azzal a lánnyal, aki utóljára hagyta ott, egyhónapi együttélés után, és akkor megértettem. Olyan egocentrikus a fickó, hogy fel sem tételezi, hogy esetleg másnak is igaza lehet, nem csak neki. Mindent elvár, semmit sem ad (és ezt most nem "csak" az anyagiakra értem). Az egész világot meghódítandó "terepnek" tekinti, ahol neki mindenhez joga van, a többiek maximum asszisztálhatnak neki, és akkor még legyenek boldogok!

Sorolhatnám még azokat a visszataszitó tulajdonságokat, amelyek ezeket az embereket jellemzik, de a többiek visszautásítasa ennyiből is érthető, azt hiszem!

Ezek az emberek kb. 40 éves korukra végképp egyedül maradnak, és fogalmuk sincs, hogy miért?

"Megnemértettnek" és frusztráltnak érzik magukat, és így még jobban elidegenednek a többiektől. Véleményt mondani nekik??? Teljesen lehetetlen. Minden hibájukat másokra kenik, mindenre találnak olyan magyarázatot, ami rájuk nézve kedvező!

Isten és az összes szentek óvjanak attól, hogy egy ilyen hapsi hálójába kerülj!

2010. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha itt vagyok én,nem vagyok szép még átlagos sem,egy kiskori költözködés után meg csak szinte rossz történt velem,gondolok itt anyagi és érzelmi dolgokra.Lényeg városból falura költöztünk,új suli meg minden,hát nem volt egy nap hogy ne rúgtak volna belém a külsőm miatt,pedig állítólag azért nem is igaz,hogy olyan csúnya vagyok,középsuli szintén falusi osztálytársak,szintén aki csoró,vagy dagi valamiben eltér az átlagtól belerúgás,szóval a lényeg volt jóképű fiú akinek tetszettem,de én nem hiszem hogy engem lehet szeretni,túl sok pofont kaptam,ne hidd nem védtem meg magam,de bele lehet fáradni,már nem piszkálnak ,de sikerült elérnijük hogy utáljam magam.
2010. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!