Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok! Ti mit tesztek meg annak érdekében, hogy a szerelmetek kitartson mellettetek és ne kacsingasson másfelé? Hogyan lehet fenntartani egy kapcsolatot, hosszú hosszú évekig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
jjáááj.. maradj önmagad, ne akarj érte más lenni..ne idegesítsétek egymást feleslegesen és ne akard annyira megtartani.. érezze úgy, hogy több lesz tőled és nem fogod megfojtani.. stb. de ez magától jön :)
2011. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. jan. 26. 13:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Már a kapcsolat legelején lehet tudni hogy mi lesz az egészből. Van akiben kétely van, ennek ellenére összeházasodik a "párjával". Persze szétmennek. Egyszerű módszer, tedd fel magadnak a kérdést: "Ő AZ IGAZI?" És őszintén válaszolj tiszta szívedből. Ha a válasz igen, akkor nyert ügyed van, ha ezen elgondolkodtál, akkor nincs miről beszélni.
2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez ellen konkrétan semmit.Egy kapcsolat nem arról kell,hogy szóljon,hogy megharcolunk nap mint nap a másikért.Ha meg olyan,akkor menjen.Én kimutatom maximálisan az érzelmeimet,ennyit tudok adni,de nem taktikából,hogy mellettem maradjon,hanem azért,mert én ilyen vagyok és nem tudok másmilyen lenni.Akit pórázon kell visszahúzni,az már rég rossz.Ne haragudj,de ez hülyeség.

21/L

2011. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha magától jönne, akkor nem lenne ennyi válás. :DDD


Nagyon nehéz kérdés, de sztem az alap, hogy mindkét félne tennie kell érte. Kapálózhatsz te amennyit akarsz, ha a másik nem akarja észrevenni, meglátni, értékelni. Mindkettőtök számára alapvető érték kell legyen a másik tisztelete és a hűség. És csak ezután jön minden más. Hogy e munka és a hétköznapok egyéb feladatai mellett ne feledkezzetek meg női/férfi mivoltotokról, a nők ne csak anyák legyenek, hanem feleségek is a férfiak ne csak családfenntartók, hanem férjek is. Fontos az egymással töltött idő. Nem együtt tévézés, mert az max. egymás mellett van. Hanem a jó beszélgetések, közös programok, séta, vacsora, és a szexualitás. Akárki akármit mond, nagyon fontos a jó szex egy kapcsolatban. Lehetsz te akármilyen figyelmes és rátermett férj/feleség ha nem adod meg a másiknak amire szüksége van. Persze itt is sok gond lehet, ha nem egyeznek az igények. De ezt meg lehet beszélni.

A szeretettel mindent meg lehet oldani. Ha szeretem a másikat, nem kapni akarok, hanem adni. Minden területen. Ha mindkét fél így áll hozzá, akkor csak tökéletesen működhet a házasság.

2011. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én férfi vagyok, de én sosem akartam megtartani a barátnőmet. Ha jól érzi magát melettem, érzi, hogy szeretem, és ő is szeret, akkor velem marad, mert szeretjük egymást :)
2011. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Saját magadat adjad, nem kell az előzékenységet túlzásba vinni, lehetőségekhez képest legyél mindenben partner, ne legyél féltékeny, őt tartsd a legfontosabbnak. Szerintem, ha ezt betartod akkor nem lehet probléma. Ja és beszéljetek meg mindent.
2011. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az úgy helyesebb, hogy ha nem taktikáznának ennyit a nők (amikor tudják, hogy ennek nem lesz jó vége) és tényleg magától jönne, akkor nem lenne ennyi válás. hidd el, hogy nem fogok elválni :)
2011. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szeretem, tisztelem, megbecsülöm, megértem, elfogadom a hibáit is, törődök vele, adok magamra.

Ennél sem többet sem kevesebbet nem tudnék adni őszintén, ez az, ami természetesen jön nálam.

Hogy ez elég lesz-e? Én hiszek benne. Egyelőre két éve működik.

2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A 21 éves lánynak mondanám, hogy ez hosszú távon, mondjuk egy házasságban nem hülyeség. A "hagy menjen" már nem egyszerű téma, ha ott van 1-2-3 gyerek, lakáshitel,autó, stb. Leélni pedig az életedet egy szar kapcsolatban nem túl szívderítő. Nem harcolni kell egymásért, hanem fenn kell tartani a kapcsolatot, hogy az ne morzsolódjon el a hétköznapok taposómalmában. És ez nem kis vállalkozás. Viszont mindenkinek más jön be.
2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!