Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire alázom meg magam (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire alázom meg magam (és a volt páromat) (egyikünknek sincs senkije), ha csak az idő kellemes eltöltésére szeretnék vele "kapcsolatot" fenntartani (csak szex)?

Figyelt kérdés

Fél évet töltöttünk együtt, a szakítás óta többször keresett, hogy próbáljuk meg újra. Én mindig nemet mondtam, de lehet, hogy csak a szex hiányzik neki (én kevésbé vagyok szexcentrikus, de ha lehetőség adódik rá, miért ne használjam ki...). Mellesleg nem vagyok könnyűvérű, ő volt az első férfi az életemben, nem arról van szó, hogy nem bírok a véremmel.

De ez csak elméleti kérdés, mert kis községben lakunk, mindenki már másnap rólunk beszélne (a kérdés inkább az, ti hogyan számolnátok el a lelkiismeretetekkel).

26/N


2011. jún. 26. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen kufircolok az exemmel (na jó, csak 2-3 havonta) Ide jön, megnézünk egy filmet itt alszik, szex és hazamegy.
2011. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24/F voltam
2011. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem szerelmes, nem ártotok senkinek.
2011. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nincs egyikőtöknek se senkije, addig nincs ezzel semmi gond,csak ne akarjon egyik fél se többet! Ha jól érzitek magatokat, akkor miért ne.

Nálunk régen az működött az exemmel,mikor összejöttem a mostani párommal-három éve-egyértelmű volt, hogy nem keressük többet egymást ez ügyben. Azóta ha az utcán összefutunk váltunk pár szót és ennyi.

27N

2011. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez eddig rendben van amit az előttem szólók írtak, csak annyi a különbség, hogy te ezzel a pasival vesztetted el a szüzességed. Így szerintem emiatt neccesebb, mert nincs annyi élettapasztalatod, és lehet nem minden helyzetet tudnál kezelni.. Eléggé ráfázhatsz. A múltba ne menj vissza. Inkább szerezz be egy új pasit :-)
2011. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen, attól tartok, hogy ha adott esetben működne is a dolog egy ideig, viszont ha találna egy normális párt magának, akivel kapcsolat is kialakul, kihasználva érezném magam (nem tudom, csak gondolom, pont amiatt, mert ő volt az első - lehet, hogy az utolsónak van igaza, új vizekre kellene evezni).

2011. jún. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!