Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már holtponton az önbizal...

Volt már holtponton az önbizalmatok? Ki lehet jönni ebből az "állapotból"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért kerültél a holtpontra. Nekem is voltak ilyen dolgaim, de ràjöttem, akik ezt akartàk velem csinàlni, sajnos komplexusban szenvedtek és nem rajtam is akartàk levezetni.
2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoktak lenni ilyen extrarövid holtpontok (ami max. egy-két óráig tart) és utána valahogy "megújítom" magamat, és újra helyreállnak a dolgok.


Pozitív gondolkodás sokat segít. Biztos vannak olyan dolgok magaddal kapcsolatban, amire büszke vagy! Erre gondolj ilyenkor, ha van több pozitív dolog, akkor azokra gondolj intenzíven! Nekem mindig elmúlik. Pedig sokszor sírok annyira cafatul érzem magamat.

2011. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a "nem" szó véletlenül lett irva.
2011. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha árnyéknak is jönnie kell, különben nem tudnánk örülni a napfénynek. Gondolj erre.
2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindnekivel előfordul az ilyesmi. Keress olyan hobbit amiben jó vagy,a sikerélmény majd megteszi a hatását.De lehet tanulás vagy mnunka is,állits fel célokat és valósitsd meg.

Ha más szempontból akarom megközeliteni a kérdést,akkor fodrász,pár új ruha,kozmetikus,sport:)

2011. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!