Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti önbizalmatok...

Feleségek! A ti önbizalmatok is elszállt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kihúztam a férjemből, nagyon nagyon nehezen, hogy nem ellenezn ha leadnék valamennyit a súlyomból. Nagyon sokáig kellett fondorlatoskodnom, mire válaszolt, mert addig csak a "nekem így tetszel", "nagyon szép vagy", nem "dehogy kell fogynod" szöveget ismételgette. Aztán valahogy mégis kiszedtem belőle az igazságot. Biztosan nem akart eddig megsérteni, hogy a régi súlyom jobban tetszett neki. Amúgy nem vagyok egy dagadék, mert kb. 8-10 kg felesleg van rajtam. Az is szépen elosztva. Mikor megismerkedtünk, kifejezetten vékony voltam. Szóval, mikor végre kimondta amit hallani akartam, amit belül mindig is sejtettem, akkor meg tök rosszul esett. (neki nem mutattam) Vajon más férfi is van úgy, hogy a felesége szemébe azt hazudja nagy kegyesen, hogy "jó vagy te így édes", aztán meg mikor ránéz akkor magában ezt gondolja. "Ejha..azért jó kis hasa van és ez a fenék is már túl van a tenyérbe illő kategórián."
2011. jún. 29. 15:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen, így van vele a legtöbb férfi és pont ezért nem mondja meg, mert akkor meg megsértődsz. Mint most. Kierőszakoltad belőle, erre meg nem tetszik.
2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem szállt volna el, mert én odafigyelek az alakomra. Mégis mit vársz? Ha azt mondja, hogy így is jó vagy, addig mesterkedsz, míg ki nem mondja, hogy igen, fogyhatnál. Mégis mit kéne mondania, tennie?


Ne az önbizalmad szálljon el, mert ez nem a férjeden múlik, hanem rajtad. Sportolj, diétázz. Nemcsak érte, magadért is.

2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom a férjedet, komolyan...
2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sok ilyen férfi van, és kamu az az egész, hogy "ha szeret, akkor így is tetszel neki" Ezzel csak a hülyék áltatják magukat!! Jaja persze, elfogad, meg minden, de sokkal jobban tetszenél neki, ha leadnál pár kilót. Csak az a probléma, hogy a nőnkek nem szabad ilyesmit elmondani..Mert akkor meg megy a hiszti, hogy "így nem tetszem neked, akkor nem is szeretsz!!" ... Pedig ez nem igaz, csak a nők ilyenek. Ha titkolok, hogy le kéne adnia, akkor egy hazug vagy, ha megmondod neki (kedvesen) akkor meg rosszul esik neki...

na akkor most mi van??


Egyébként lány vagyok.:)

2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Antóniaa ***** válasza:
69%

Szerintem a párban élő pasik 90 % gondolja így... A maradék 10%-nak kifejezetten a husi csjok tettszenek...

Ezen ne akadj ki, ez így van sajnos...

2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak szeretik a szép, csinos feleséget. Ebbe az is beletartozik, hogy van-e felesleg a szeretett nőn, vagy nincs. Ne szálljon ez az önbizalmad, inkább kezdj el fogyókúrázni. A túlsúly soha, senkinek nem hasznos. Kérd meg, hogy segítsen egy kicsit,akkor könnyebben menne. Ha ebben partner, irány a kívánt cél. Feltétlen kitartést hozzá!
2011. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem értelek. Akkor miért erőszakoskodtál, hogy mondja ki?
2011. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
78%
Én sem mondtam meg a barátnőmnek, aztán egyszer véletlenül elszóltam magam, na azóta megy a sértődés...k.rvára nem értelek titeket:D
2011. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem szállt volna el az önbizalmam. :)) Az én férjem is ezt mondogatja (6-8 kg lehet rajtam, szintén arányosan elosztva)... de mindig azt mondja, így szeret. Nem is erőszakolom ki belőle a "másik" választ. Ha mégis megtenném, akkor nem sértődnék meg, nem haragudnék meg rá, és nem is esne rosszul, hiszen én is tudom azt, amit egyikünk se mond ki, hogy kicsit több kiló vagyok, mint mikor megismerkedünk, na! :)
2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem igazán rendesen viselkedett. Nem akart megbántani, mert tulajdonképpen a normál testsúly kategóriáján belül vagy, tehát nem dagadt, TEHÁT jól vagy neki úgy ahogy vagy. Ha persze arra kérdezel rá, hogy szebb lennék-e esetleg 8 kiló mínusszal, akkor logikusan azt válaszolja, hogy igen, mert tényleg szebb leszel úgy, de viszont azt sem hazudtolja meg amit azelőtt mondott, mert úgyis jó voltál neki.


A férjemmel úgy egyeztünk még a kapcsolatunk legelején, hogy MINDIG megmondjuk az igazat, ha az illető rákérdez (meg ha nem is). Például ha egy ruha nem áll jól nekem, mindig megmondja. És ugyanúgy én is.

2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!