Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastátok? Mások is élnek...

Olvastátok? Mások is élnek így mint én. Kérdést?

Figyelt kérdés

A Gyerekvállalás,nevelés rovatban az egyéb kérdéseknél.

Szerencsétlen nő...Hálát adok a sorsnak,hogy nem úgy élünk.


2011. máj. 3. 11:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De dobnál egy linket, akkor elolvasom
2011. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
értelmetlen, amit írsz
2011. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Olvastam. Igen hálát adok én is Istennek, hogy nem így élek, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen apró hajszálon múlik minden ebben az életben.
2011. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Most olvasom. :( Mi a párommal élünk kb. annyiból, mint a kérdést feltevő hölgy. Így is nehéz, gondolom három gyerekkel meg még nehezebb.
2011. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
sajnálom ezt a nőt, hogy így járt, de mondjuk nekem van annyi eszem, hogy többek közt ezért se szülnék sose 3 gyereket, max. 1-et.
2011. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kismamát, de nem egy hajálon múlt a dolog. Kár külső tényegzőket okolni. A férje egy sz*r alak, az az igazság. DE: ő választotta. Szívesen meghallgatnám őt is, mert nem hiszem el, hogy korábban mintaférj volt és mintacsaládot tartott el, aztán egyik napról a másikra lelépett. (A külföldi munka még oké, bár én abba sem mentem volna bele ebben a formában - vagy költözik a család együtt, vagy boldogulunk (éhezünk) valahogy, ha nehezen is, Magyarországon, de együtt. Ha nem jelentkezik, annak NEM a kirúgás és a munka az oka.)
2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45


1 gyerek mellett is lehet nagyon nagy sz*rban lenni. Lehet, hogy ez nem kizárólag gyerekszám függvény.

Persze, ha kegyetlenek vagyunk, 3 gyerek esetében 3 fele osztódik mindaz amit csak 1 gyerek kapna meg.

2011. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:48


ezért írtam, hogy maximum 1-et, de azt is csak akkor, hogyha van annyi tartalékom, hogy abból felneveljem. azért nagyon nem mindegy, hogy 78000 forintot hány fele osztasz! Lehet, hogy önző vagyok, de még mindig jobb, mint nélkülözni. és hiába sajnálom az ilyen embereket, mint ez a nő, valahol megérdemli az az igazság.

2011. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon csúnya dolog azt mondani, hogy ilyen súlyos anyagi helyzetben, ha nincs mit enni, először talán meg kéne szüntetni az internet előfizetést?
2011. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!